Гороскоп на 12 лютого для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба попереджає Скорпіонів про розчарування, а Козерогам обіцяє пам'ятну зустріч

Гороскоп на суботу, 12 лютого 2022 року, передбачає день сприятливий для саморозвитку та вирішення складних завдань. Цього дня особливо комфортно буде тим, хто встиг завершити складну справу та підійшов до вихідних днів із почуттям свободи і задоволення від добре виконаної роботи. Багатьом знакам Зодіаку цей день може принести події, на які вони не очікували.

Гороскоп на 12 лютого для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба попереджає Скорпіонів про розчарування, а Козерогам обіцяє пам'ятну зустріч - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Овнам сьогодні легко вдаватиметься будь-який задум. Можете сміливо братися за складні завдання. Щоправда, не варто розраховувати на підтримку оточення. Заздрість теж ніхто не скасовував.

Телець

Тельці сьогодні можуть покладатися на внутрішній голос. Він вас не підведе. Взагалі, ваша інтуїція, яка й так уже не раз вас виручала і дивувала оточення, і сьогодні вас не підведе.

Близнюки

Близнюкам сьогодні випадає непроста місія. Настав час сказати комусь із вашого близького оточення неприємну правду. Цей факт засмучує вас, однак доведеться це зробити, бо далі не можна зволікати.

Рак

Раки сьогодні можуть відчути себе байдуже. Очевидно, дається взнаки скажений ритм, в якому ви живете останнім часом. Нічого страшного з вами поки не відбувається, проте вам слід трохи зменшити оберти.

Лев

Леви останнім часом стурбовані вирішенням фінансових питань. Вам слід узяти паузу від цих думок і як слід сьогодні відпочити. Не бійтеся випасти зі справ на півдня чи навіть більше. Це піде вам на користь.

Діва

Гороскоп на 12 лютого для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба попереджає Скорпіонів про розчарування, а Козерогам обіцяє пам'ятну зустріч Діви, незважаючи на вихідний, будуть поглинені роботою. Власне, вам навіть ніколи буде згадати, що сьогодні вихідний. У другій половині дня вам доведеться понервувати через необдуманий вчинок когось із ваших близьких.

Терези

Терези сьогодні з самого ранку почуватимуться бадьорими і повними сил для нових звершень. На вас чекає вдалий день, в якому може втілитись ваше найзаповітніше бажання. Не бійтеся мріяти.

Скорпіон

Скорпіони трохи розгубляться через те, що їм доведеться терміново коригувати свої плани на цей день. Не все так складатиметься, як ви думали. Якоїсь миті вас може охопити гостре розчарування, але надвечір настрій покращиться.

Стрілець

Стрільці відчують гостре бажання провести цей день із рідними людьми. Останнім часом вам було не до родинних зв'язків, проте сьогодні у вас з'явиться можливість оцінити їхню міцність.

Козеріг

Козерогам сьогодні зірки обіцяють щасливий день. Ви чудово проведете час. Цей день подарує вам чимало приємних моментів і може дарувати зустріч, про яку ви довго згадуватимете.

Водолій

Гороскоп на 12 лютого для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба попереджає Скорпіонів про розчарування, а Козерогам обіцяє пам'ятну зустріч Водолії сьогодні, як ніколи, схильні до ризику стати жертвою шахраїв. У жодному разі не погоджуйтеся ні на які сумнівні пропозиції і не дотримуйтесь порад малознайомих людей.

Риби

На Риб може накотити почуття самотності. Воно буде таким всеосяжним, що ніхто з оточення не зможе пробити цей панцир. Це могла би зробити тільки одна людина, але їй, на жаль, до вас немає жодної справи.

ДЖЕРЕЛОslovofraza