Гороскоп на 13 лютого для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє успіх закоханим Рибам, а Козерогів попереджає про витівки заздрісників

Гороскоп на неділю, 13 лютого 2022 року, передбачає день, в якому не варто братися за виконання нових справ. Краще зайнятися тими, які ви вже почали, і які не дають вам спокою. Наполегливість принесе свої плоди. Можливо, вам не вдасться одразу пройти весь шлях. Однак у цей день ви здобудете немало корисних навичок, і намічені цілі стануть ближчими.

Гороскоп на 13 лютого для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє успіх закоханим Рибам, а Козерогів попереджає про витівки заздрісників - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Гороскоп на 13 лютого для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє успіх закоханим Рибам, а Козерогів попереджає про витівки заздрісників Овнам доведеться брати на себе роль лідера, яка загалом вам не до вподоби. Однак обставини складуться так, що крім вас, більше не буде кому взяти на себе відповідальність. Ви відкриєте у собі якості, про які й самі не підозрювали.

Телець

Тельці можуть сьогодні укласти вигідну угоду на майбутнє або отримати гроші за минулу роботу, про які вже й не мріяли. Це буде несподівано. І у вас з'явиться можливість нарешті щось витратити на себе.

Близнюки

Близнюки проведуть сьогодні не найактивніший свій день. Щоби зібратися і змусити себе хоч щось зробити, вам доведеться довго налаштовуватися. Очевидно, у вас накопичилася втома, якої за пару вихідних не позбутися.

Рак

Ракам випадає сьогодні зробити для себе відкриття, яке їх не потішить. Можливо, вам доведеться позбавитись однієї з найміцніших своїх ілюзій. Це прозріння дасться вам дуже нелегко.

Лев

Незважаючи на привабливість нової ідеї, Левам сьогодні не варто братися за її втілення. Цього дня вам краще уникати нових справ, нових знайомств і нових кроків. Не женіться за новизною, краще обіпріться на старих друзів, які вас ніколи не підводили.

Діва

Дівам випадає заняття, яке вимагатиме від них максимум зібраності та уважності. З першої спроби може не вийти. В якісь моменти вам не уникнути розпачу та розчарування. Проте, ви вийдете переможцем у цій сутичці.

Терези

У Терезів сьогоднішній день складатиметься так, як ви його задумували. Не скупіться у своїх планах на сміливі задуми і мрії. Не бійтеся поринути у щастя, і тоді все складеться вдало.

Скорпіон

Гороскоп на 13 лютого для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє успіх закоханим Рибам, а Козерогів попереджає про витівки заздрісників Скорпіонам сьогодні не вдасться уникнути розчарування. Попередні кілька днів ви прожили зовсім не так, як хотілося б. Сьогодні у вас з'явиться можливість зробити аналіз причин і наслідків невдач. Висновки підуть вам на користь.

Стрілець

На Стрільців чекає день, повний гармонії та почуття єднання зі світом. З таким настроєм легко творити нове, прощати ворогів і любити. Ніщо не затьмарить вам цьго щасливого недільного дня .

Козеріг

Козероги можуть опинитися сьогодні в центрі уваги. Однак це буде зовсім не той випадок, коли загальна увага може втішити. Не виключено, що ваші заздрісники намагатимуться поставити вас у незручне становище, і їм це вдасться.

Водолій

Водоліям сьогодні не слід вплутуватись навіть у найменшу і незначну суперечку, бо вона може розгорітися у великий скандал, через який ви надовго зіпсуєте стосунки із близькими людьми.

Риби

Риби не досягнуть сьогодні видатних успіхів у будь-якій справі, однак у вас є шанс досягти успіху в любовних стосунках. Те, що досі здавалося вам недосяжним, сьогодні може стати цілком реальним.