Гороскоп на 13 вересня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Дівам триматись подалі від шахраїв, а Стрільців попереджає про розчарування

Гороскоп на понеділок, 13 вересня 2021 року, передбачає сприятливий день для початку нового етапу в житті. Багатьом відкриються нові горизонти. Однак удача буде на боці тих, хто не боїться зазирнути обставинам в лице. Цей день може бути вдалим для всіх знаків Зодіаку, однак доля благословить рішучих і сміливих. Цей понеділок також буде зручним для розставання з людьми, з якими вас давно вже ніщо не пов'язує.

Гороскоп на 13 вересня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Дівам триматись подалі від шахраїв, а Стрільців попереджає про розчарування - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Овни можуть сьогодні максимально розслабитися. Цей понеділок не передбачає для вас рішучих дій. Після обіду можлива невелика зміна настрою, пов'язана з якоюсь несподіванкою.

Телець

Почуття тривоги, яке не покидало вас у вихідні, до сьогоднішнього ранку має розсіятися. Ваші біоритми прийдуть до норми. Тиждень, що настав, може принести вам удачу, особливо його перша половина.

Близнюки

Близнюкам випадає неспокійний день. Ви з ранку налаштували себе на те, що доведеться долати смугу перешкод. Однак смуга може виявитися зовсім вузькою, і ви з легкістю її здолаєте.

Рак

Сьогодні Ракам випадає несподіване доручення, яке обов'язково потрібно буде виконати. Ця робота не принесе вам ніякого задоволення, і настрій до кінця дня буде зіпсовано.

Лев

Гороскоп на 13 вересня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Дівам триматись подалі від шахраїв, а Стрільців попереджає про розчарування Левам може відкритися вікно можливостей, про які ви навіть не підозрювали. Однак щось або хтось може перешкодити вам скористатися цим вікном. Не турбуйтеся, це не останній випадок - наберіться терпіння.

Діва

Діви ризикують сьогодні стати жертвою шахраїв. Якщо ви буде дуже пильні, то, можливо, вам вдасться обдурити долю і прожити цей день без фінансових втрат. Але це малоймовірно.

Терези

Терези занадто багато працювали. Сьогодні ви відчуєте сильну втому. А отже, настала пора подбати про себе. Ваш організм дав вам сигнал. Беріть тайм-аут у всіх справах і для початку хоча б якісно відіспіться.

Скорпіон

Скорпіонам випадає доволі складний вибір між хорошим і ще кращим. Прислухайтеся до свого внутрішнього голосу. Інтуїція повинна вам підказати правильну відповідь.

Стрілець

Стрільців будуть намагатися сьогодні спокусити. Однак ви виявитеся міцним горішком і не піддастеся на спокуси. А може все ж варто поступитися? Вибір за вами.

Стрілець

Стрільцям потрібно уважніше придивитися до свого оточення. У нього могла затесатися людина, яка не бажає вам добра.Стрежжіться: ваше відкриття може принести вам розчарування.

Козеріг

Гороскоп на 13 вересня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Дівам триматись подалі від шахраїв, а Стрільців попереджає про розчарування Козероги перебуватимуть у відмінному настрої. Доля приготувала вам цікаву зустріч, яку ні в якому разі не можна ігнорувати. У підсумку ви буде задоволені тим, що все так склалося.

Водолій

Незважаючи на осінь, Водоліям кружляє голову любов. Це почуття окрилило вас і змусило по-іншому дивитися на світ і себе в ньому.

Риби

Рибам доведеться брати відповідальність не тільки за себе, але і за тих, хто вас оточує. Від цього тягаря може статися нервовий зрив. Вам потрібно обов'язково добре відпочити.