Гороскоп на 16 жовтня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба не радить Овнам братися за важливі справи, а Близнюкам обіцяє фінансову удачу

Гороскоп на суботу, 16 жовтня 2021 року, обіцяє день, сприятливий для вирішення назрілих сімейних питань. Якщо ви плануєте велику покупку для дому, то сьогодні є шанс вирішити на сімейній раді, що саме ви будете купувати. А якщо ви посварені з кимось зі своїх близьких, то ця субота допоможе вам знайти точки дотику і налагодити колишні теплі стосунки.

Гороскоп на 16 жовтня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба не радить Овнам братися за важливі справи, а Близнюкам обіцяє фінансову удачу - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Овнам не варто сьогодні братися за серйозні справи і приймати відповідальні рішення. Відпочинок і дрібні необтяжливі справи по дому - то, що буде вам вдаватися найкращим чином.

Телець

У Тельців сьогодні є шанс покласти гарний початок корисній звичці. Одночасно в цей день варто почати відмову від шкідливих звичок. Якщо хочете кинути курити, то починайте сьогодні.

Близнюки

Близнюкам у цей день має неодмінно пощастити. Ви або зробите вигідну покупку, або виграєте пристойну суму в лотерею, або просто знайдете собі непоганий заробіток.

Рак

Гороскоп на 16 жовтня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба не радить Овнам братися за важливі справи, а Близнюкам обіцяє фінансову удачу Раки можуть сміливо братися за нові справи. Цей день принесе вашому знаку Зодіаку удачу в будь-яких починаннях. А можлива зустріч з друзями і невеликі посиденьки дадуть вам заряд бадьорості.

Лев

Левам сьогодні не варто відхилятися від наміченого плану. Будь-яка імпровізація не піде на користь справі. Сьогодні вам вдаватимуться найскладніші задуми. Однак в особистих справах цього дня ви не досягнете успіху.

Діва

Дівам не варто опускати руки після невдач. Ваша світла смуга ще попереду. А знання, які ви сьогодні отримаєте від випадкової людини, дуже вам знадобляться.

Терези

Цей день буде сприятливий для Терезів, які займаються творчістю. Вам вдасться те, що не виходило досі. Це може стати справжнім проривом.

Скорпіон

Скорпіони можуть сьогодні прийняти остаточне рішення про розрив зі старим життям і з тими, кого ви хотіли б у ній залишити. Спочатку буде нелегко, однак ви зробите правильний вибір.

Стрілець

Гороскоп на 16 жовтня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба не радить Овнам братися за важливі справи, а Близнюкам обіцяє фінансову удачу Стрільці можуть погано почуватися. Не виключено харчове отруєння або щось неврологічне. У будь-якому випадку, вам сьогодні краще повноцінно відпочити.

Козеріг

У Козерогів всі плани полетять шкереберть. Крах планів буде не з вашої вини. Просто комусь терміново знадобиться ваша допомога. І ви, звичайно, кинетеся допомагати.

Водолій

Водолії сьогодні не зможуть приборкати спалах ревнощів. Через це може статися сварка з коханою людиною. До вечора все проясниться, проте вихідний може бути зіпсований.

риби

Рибам слід проявити наполегливість у досягненні мети. Ваше бажання відступити і дозволити іншим вершити свою долю, абсолютно неправильне. Беріть свою долю у свої руки.

ДЖЕРЕЛОslovofraza