Гороскоп на 17 грудня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Рибам прибуток, а Стрільців попереджає про зустріч із людиною з минулого

Гороскоп на п'ятницю, 17 грудня 2021 року, передбачає день, в якому найбільш комфортно почуватимуться люди, не схильні до авантюр, які тяжіють до тихих сімейних вечорів, затишку і тепла. Взагалі, цей день сприятливий для зміцнення стосунків у сім'ї. Том,у якщо хтось перебуває у сварці, то сьогодні – саме час знайти шлях до примирення.

Гороскоп на 17 грудня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Рибам прибуток, а Стрільців попереджає про зустріч із людиною з минулого - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Овни будуть надзвичайно щасливі у любовних стосунках. Сьогодні все для вас складатиметься саме так, як ви цього хочете. У відносинах на вас чекає взаємність і повна гармонія. Кохана людина зробить для вас цей день радісним та незабутнім.

Телець

Тільцям від цього дня варто чекати лише на приємні новини. Ваші фінансові справи можуть  піти на лад. Або ви знайдете собі перспективний підробіток, або просто вам дадуть премію за добре виконану роботу.

Близнюки

У Близнюків сьогодні може вийти дуже плідний день. Будь-яке ваше починання матиме успіх. Особливо сприятливим буде сьогоднішній день для інтелектуальної роботи. Найскладніші завдання будуть вам по плечу.

Рак

Ракам треба зайнятися собою. Останнім часом ви були настільки завантажені роботою, що трохи запустили себе. А на носі ж новорічні свята, на які у вас дуже великі плани. Тому сьогодні та кілька наступних днів вам бажано знайти час для себе.

Лев

Левам у цей день краще не користуватися автотранспортом. Ніяким – ні громадським, ні особистим. Автошлях – не те місце, яке сьогодні буде для вас безпечним. Якщо є така можливість, то вам найкраще провести цей день вдома.

Діва

Гороскоп на 17 грудня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Рибам прибуток, а Стрільців попереджає про зустріч із людиною з минулого Діви сьогодні не налаштовані робити трудові подвиги. Ви заслужили повноцінний відпочинок. Візьміть на роботі відгул і повністю присвятіть цей день собі. Некваплива прогулянка на свіжому повітрі та гаряче какао під класний фільм – все, що вам потрібно сьогодні.

Терези

Терези можуть сьогодні зробити ривок у своїй кар'єрі. Керівництво вами задовлене і готове заохотити вас. Головне – випадково не наламати дров. Постарайтеся не реагувати на підступи заздрісників, бо вони можуть свідомо провокувати вас на конфлікт.

Скорпіон

Скорпіонам слід звернути увагу на своє здоров'я. Не варто відкладати зі зміною способу життя. Краще поберегти здоров'я, поки воно є, ніж потім жалкувати, що неможливо повернути.

Стрілець

Гороскоп на 17 грудня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Рибам прибуток, а Стрільців попереджає про зустріч із людиною з минулого Стрільцям можуть завадити у реалізації денного плану несподівані обставини. Хтось або щось втрутиться в денний ритм, і всі плани полетять шкереберть. Можливо, це буде зустріч із людиною з минулого, якої ви не хотіли би бачити.

Козеріг

Козероги мають шанс завести сьогодні приємне знайомство з людиною, яка згодом зіграє величезну роль у вашому житті. Можливо, це ваша майбутня половинка, або бізнес-партнер, або роботодавець, який відкриє вам нові професійні горизонти.

Водолій

Водолії можуть отримати сьогодні фінансовий прибуток. Потрібно лише слідувати підказкам своєї інтуїції. Вона вас не підведе. Сміливо вкладайте гроші, якщо ви вирішили. Придбання, зроблені сьогодні, будуть вам довго.

Риби

Риби проведуть звичайний день. Точніше - його першу половину, тому що в другій на вас чекає дуже приємна звістка або ж не менш приємна подія. Можливо, увечері вам випаде зустріч, яку ви давно мріяли.

ДЖЕРЕЛОslovofraza