Гороскоп на 17 січня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба застерігає Дів від нового захоплення, а Раків попереджає про підступи заздрісників

Гороскоп на понеділок, 17 січня 2022 року, передбачає непростий день, коли одне необережно сказане слово може викликати конфлікт. Тому не варто висловлювати все, що вам спало на думку. Цього дня удача буде з тими, хто вміє чекати і не квапить подій. Не намагайтесь наблизити завтрашній день. Він прийде, коли для нього настане час. Швидких зльотів у кар'єрі цей день не обіцяє. Проте відчути під ногами твердий ґрунт зможуть усі.

Гороскоп на 17 січня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба застерігає Дів від нового захоплення, а Раків попереджає про підступи заздрісників - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Гороскоп на 17 січня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба застерігає Дів від нового захоплення, а Раків попереджає про підступи заздрісників Овнам нудьгувати буде ніколи. На вас чекає дуже насичений день. Цей понеділок зустріне вас авралом на роботі і не залишить часу на розгойдування. Але ви будете задоволені його результатами.

Телець

Тільці почнуть трудовий тиждень у гарному настрої. Жодна подія цього дня не повинна вам його затьмарити. Добре ставлення колег і прихильність керівництва – цей унікальний мікс сьогодні дістанеться вам.

Близнюки

У Близнюків перша половина дня складатиметься вдало. А ось у другій можливий конфлікт з кимось із близьких. Сварка може спалахнути через одне необдумане висловлювання. Тому притримайте язик за зубами.

Рак

На Раків чекає дуже неоднозначний день, який може принести вам довгоочікувану перемогу на особистому фронті. Однак ваші заздрісники не сплять. Чиїсь підступи можуть в одну мить зіпсувати чарівність цього дня.

Лев

Леви можуть на якусь мить засумніватись у правильності того, що вони роблять. Це змусить вас нервувати. Проте вже у другій половині дня відбудеться подія, яка переконає вас, що ви йдете вірним шляхом.

Діва

Дівам захочеться новизни у стосунках. І це серйозний ризик. Адже ви можете нічого доброго не знайти натомість, а ось колишня тиха гавань вашого особистого життя вже буде зруйнована. Сьогоднішній день може стати переломним у вашій долі.

Терези

Гороскоп на 17 січня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба застерігає Дів від нового захоплення, а Раків попереджає про підступи заздрісників Терези мають сьогодні можливість повною мірою відчути любов і підтримку рідних людей. Несподівана подія змусить вас повністю переглянути свою систему цінностей і ви зрозумієте, як недооцінювали тих, хто завжди був поруч.

Скорпіон

Скорпіони сьогодні проживуть один із найспокійніших днів свого життя. Ніщо не затьмарить вам настрою. Робота буде даватися легко, а всі проблеми відступлять і дадуть можливість просто насолоджуватися кожною хвилиною буття.

Стрілець

Стрільцям сьогодні знадобиться допомога інших людей. Якась подія виб'є вас із колії. І ви на якийсь час відчуєте себе втомленими і нікому не потрібними. Підтримка прийде, звідки на неї не чекали. І це буде удвічі приємніше.

Козеріг

Козерогам навіть не варто намагатися зробити сьогодні щось вартісне. Вам остаточно закрутить голову нова закоханість. І всі думки будуть лише про одну людину. Ваше серце відкрите для нового почуття, і ви відчуваєте, як за спиною виростають крила.

Водолій

Водолії сьогодні можуть отримати результат тривалої роботи, якій вони останнім часом віддавали дуже багато зусиль. Ви будете задоволені та винагороджені тим, що вийшло.

Риби

Риби ризикують нарватися на сварку із близькою людиною через те, що надто завзято відстоюватимуть свою позицію. Втім, якщо ви впевнені, що маєте рацію, то відступати не варто.

ДЖЕРЕЛОslovofraza