Гороскоп на 18 грудня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Рибам поберегтися від пристріту, а Терезам – просто залишатися собою

Гороскоп на суботу, 18 грудня 2021 року, обіцяє день, сприятливий для завершення розпочатих справ. Зірки допомагатимуть тому, хто виявить наполегливість. Причому завзятість вітається не тільки в роботі, а й у особистих стосунках удача також усміхнеться наполегливою.

Гороскоп на 18 грудня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Рибам поберегтися від пристріту, а Терезам – просто залишатися собою - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Для Овнів настав період гармонії та благоденства. Великих перемог вам поки що чекати не варто, але маленькі щоденні подарунки долі зірки вам гарантують. Побережіть рідних людей, вони вам бажають лише добра.

Телець

Тільці ризикують стати жертвою шахраїв через свою довірливість. Життя так і не навчило вас не довіряти всім підряд. Намагайтеся сьогодні просто уникати спілкування з малознайомими людьми, інакше можете втратити велику суму грошей.

Близнюки

Близнюки сьогодні будуть налаштовані на активну розумову роботу. При цьому вам не потрібна чиясь допомога. Вона може завадити. Найблискучіші рішення спадуть вам на думку, коли ви перебуватимете на самоті.

Рак

Гороскоп на 18 грудня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Рибам поберегтися від пристріту, а Терезам – просто залишатися собою

Рак

Раки давно мріють щось змінити у своєму житті. Сьогодні щось або хтось може спонукати вас до такого рішення. Можливо, згодом вам із цією людиною виявиться не по дорозі, проте зараз вона здатна змусити вас рухатися вперед.

Лев

Леви, які ще не знайшли собі пару, сьогодні цілком можуть її знайти. Ваша симпатія не залишиться непоміченою, і можуть початися стосунки, яких ви давно хотіли. А ось Левам, які мають половинку, не варто шукати пригод на стороні.

Діва

Дівам захочеться сьогодні випробувати щось нове. Добре, якщо це буде щось із одягу або нова зачіска. А ось у сфері особистих відношень краще все залишити по-старому. Там у вас все гаразд.

Терези

У Терезів все чудово складеться і вийде, якщо ви дозволите собі залишатися собою. Не намагайтеся грати роль. Так ви не досягнете прихильності того, хто вам цікавий. Просто будьте собою і все буде так, як ви хочете.

Скорпіон

Гороскоп на 18 грудня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Рибам поберегтися від пристріту, а Терезам – просто залишатися собою У Скорпіонів сьогодні вдалий день. Всі справи, за які ви сьогодні братиметеся, будуть вам вдаватися. Ближче до другої половини дня у вас з'явиться бажання зателефонувати людині, яка знехтувала вами. Не треба цього робити, ви тільки наламаєте дров.

Стрілець

Стрільці можуть потрапити до зони конфлікту. Великої сварки з биттям посуду вам вдасться уникнути. Але ось дрібні сварки цілком реальні. Намагайтеся зберігати самовладання.

Козеріг

Козероги сьогодні ніяк не зможуть зібрати себе докупи. При цьому ви будете дуже схильні до чужого впливу, у тому числі і негативного. Побережіть нерви, вони вам знадобляться.

Водолій

Водоліям краще всі важливі справи зробити до обіду, бо після обіду у вас може випасти спілкування з дуже потрібною людиною. Ви не пошкодуєте про це. Ця людина зіграє велику роль у вашому житті.

Риби

Риби можуть сьогодні вибратися на природу всією сім'єю. Це зарядить вас енергією і дасть можливість пережити мінливість долі. Бережіть себе та своїх близьких від пристріту. Ви відчуєте, хто може вам загрожувати.

ДЖЕРЕЛОslovofraza