Гороскоп на 19 грудня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Скорпіонам не квапити подій, а Водоліям – шукати заздрісника серед свого оточення

Гороскоп на суботу, 19 грудня 2022 року, обіцяє день, який можна було би назвати днем трудоголіка. Попри вихідний, сьогодні знайдеться робота для всіх. У виграші виявляться ті, хто не зволікатиме до вечора, а візьметься за справи із самого ранку. У другій половині дня багатьох може чекати сюрприз, заради якого захочеться відволіктися від справ насущних. Цього дня не варто зациклюватися на невдачах і надто впиватися перемогами. Пам'ятайте, що життя – це зебра, де світлі і темні смуги чергуються із завидною постійністю.

Гороскоп на 19 грудня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Скорпіонам не квапити подій, а Водоліям – шукати заздрісника серед свого оточення - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Овни ніяк не можуть позбутися старих образ. Вони ретельно плекають спогади про них і не дають собі забути ці неприємні моменти. Сьогодні у вас ідеальний день для того, щоб відпустити їх і надалі жити без вантажу неприємних спогадів.

Телець

У Тельців сьогодні щось можуть піти не так, як вони собі планували. Не впадайте у відчай і не поспішайте звинувачувати долю. Ця "позаплановість" може виявитися набагато кращою і перспективнішою, ніж складений вами план.

Близнюки

Близнюки проведуть сьогоднішній вихідний у праці. У вас може виникнути побутова проблема, яка вимагатиме негайного вашого втручання та негайного вирішення. Тому розслабитися, на жаль, не вдасться.

Рак

Гороскоп на 19 грудня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Скорпіонам не квапити подій, а Водоліям – шукати заздрісника серед свого оточення Раки сьогодні можуть страждати на підвищену забудькуватість. Отже, виходячи з дому, тричі перевіряйте всі крани, праску і газ. А виходячи з маршрутки, перевірте, чи не залишився на сидінні ваш ноутбук із усім сімейним відеоархівом.

Лев

Леви можуть сміливо розпочинати новий проект. Однак одразу з головою занурюватись у нову справу астролог вам не радить. Більш ефективним буде поступове входження. І пам'ятайте про здоров'я: навіть найперспективніша справа не варта такої ціни.

Діва

Дівам слід уважніше придивитися до свого оточення. Серед людей, яких ви беззастережно вважаєте своїми, може бути зовсім не та людина. Увімкніть свою інтуїцію, і вона вам підкаже, хто це.

Терези

Терезам потрібно як слід відпочити. За нові справи не варто братися, все одно сьогодні – не ваш день для трудових подвигів. У першій половині дня вас може вибити зі звичного ритму телефонний дзвінок. Ви будете раді отриманому повідомленню.

Скорпіон

Скорпіони будуть у повній невизначеності. Ви хочете змін, проте не все виходить так, як задумано вами. Намагайтеся не квапити події. Вже сьогодні ви можете отримати сигнал, що все складається для вас якнайкраще.

Стрілець

Гороскоп на 19 грудня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Скорпіонам не квапити подій, а Водоліям – шукати заздрісника серед свого оточення Стрільці ризикують витратити сьогодні марно чималу суму грошей. За підсумками дня ви зрозумієте, що цих витрат можна було уникнути, проте все сталося саме так, а не інакше. Будьте вдячні долі, що все обійшлося лише фінансовими втратами.

Козеріг

Козероги намітили собі на сьогодні кілька домашніх справ. Однак може так статися, що вам терміново потрібно буде вирішувати проблему, що виникла у когось із ваших близьких. Тому плани доведеться міняти на ходу.

Водолій

Водолії можуть бути сьогодні дуже щасливі у коханні. Все складеться так, як ви мріяли. Однак є невелике "але". Хтось із ваших заздрісників може все зіпсувати. Згадайте, кому ви розповідали про свої плани.

Риби

Риби прокинуться сьогодні вранці із почуттям ейфорії, і це не покине вас вже до самого вечора. Сила вашої чарівності не залишиться непоміченою. Сьогодні ви будете у центрі уваги.

ДЖЕРЕЛОslovofraza