Гороскоп на 20 грудня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Овнам несподіване знайомство, а Терезам – удачу в коханні

Гороскоп на понеділок, 20 грудня 2021 року, передбачає хороший день для складання планів на майбутнє. Йдеться не лише про плани на святкування Нового року та найближчі кілька тижнів, а й про більш віддалену перспективу. Навіть якщо ці плани не збудуться, не бійтеся мріяти. Адже дуже часто майбутні життєві перемоги виростають із колишніх мрій.

Гороскоп на 20 грудня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Овнам несподіване знайомство, а Терезам – удачу в коханні - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Овнам сьогодні випадаєнесподіване знайомство, яке не входило до ваших планів. Спочатку ви можете негативно поставитися до нового знайомого. Однак згодом ця людина може відіграти велику роль у вашому житті.

Телець

Тільцям випадає доволі напружений день. У ньому буде багато різних справ. Це, звичайно, не додасть вам настрою, проте змусить тримати себе у тонусі. До вечора ви валитиметеся з ніг, але це буде приємна втома.

Близнюки

Гороскоп на 20 грудня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Овнам несподіване знайомство, а Терезам – удачу в коханні У Близнюків сьогодні будуть на висоті інтелектуальні здібності. Тому, якщо ви ще десь навчаєтесь, то саме сьогодні ви можете засвоїти, як брати складні інтеграли, і як сумуються струми за правилом Кірхгофа.

Рак

Раки сьогодні матимуть можливість для перезавантаження відносин. Останнім часом у вас не все гаразд із вашою половинкою. А тому, намагайтеся використати шанс, який дає вам доля. Ви переконаєтеся, що знайшли свою людину.

Лев

Левам треба взяти сьогодні тайм-аут та просто відпочити. Останнім часом на вас лежало чимало турбот, і, ймовірно, ви сьогодні відчуєте сильну втому. Не варто ігнорувати сигнали свого організму. Краще віддайтеся неробству.

Діва

Дівам бажано сьогодні не сідати за кермо, не братися за ремонт електроприладів і не пробувати себе як монтажники-висотники. Взагалі, вам краще не випробовувати долю в жодних екстремальних ситуаціях, тримайтеся від них подалі.

Терези

Гороскоп на 20 грудня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Овнам несподіване знайомство, а Терезам – удачу в коханні Терезам пощастить в амурних справах. Причому вам не доведеться докладати жодних зусиль. Просто сьогодні ви будете на піку чарівності, і це обов'язково помітить саме той, хто і повинен помітити.

Скорпіон

Скорпіони сьогодні мають шанс зустріти старого друга, з яким ви були дуже близькі. Час розвів вас, проте ця зустріч оживить спільне минуле, і спогади про цей день ще довго вас зігріватимуть.

Стрілець

Стрільці ризикують сьогодні потрапити до зони конфлікту. Почнете його не ви. Однак він буде початий кимось спеціально, щоби зачепити вас. Тому для вас головне - зберегти холодний розум і не дати волі емоціям.

Козеріг

Козерогам сьогодні випадає клопіткий день. Ймовірно, вам доведеться терміново вирішувати чиюсь проблему. Хоча до вас вона жодного стосунку не має, проте впрягатися доведеться саме вам.

Водолій

У Водоліїв може статися невелика сварка з кимось із родичів удома. Швидше за все – на побутовому ґрунті. Проте взаємна образа швидко пройде, і у вашому домі знову запанує смир.

Риби

Риби сьогодні цілий день відчуватимуть тривогу, хоча, здавалося б, жодних підстав для цього немає. Вам потрібно розібратися у своїх відчуттях, адже ваша інтуїція рідко помиляється. Можливо, є щось про що ви забули.

ДЖЕРЕЛОslovofraza