Гороскоп на 20 лютого для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Козерогам увагу та захоплення, а Левам – зустріч із людиною з минулого

Гороскоп на неділю, 29 лютого 2022 року, обіцяє багатьом знакам Зодіаку вдалий день для втілення задуманого. Особливо це стосується сфери особистих стосунків. Якщо ви хочете, щоб на вас нарешті звернули увагу, треба діяти стрімко і відважно. Втім, те саме, на жаль, стосується і припинення відносин. Якщо ви переконані, що вони вичерпали себе, то сьогодні саме час розставити всі крапки над "і". Рішучість і твердість прийде сама, а ось потрібні слова, які пом'якшать удар для іншої людини, доведеться підшукати заздалегідь.

Гороскоп на 20 лютого для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Козерогам увагу та захоплення, а Левам – зустріч із людиною з минулого - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Овни не отримають задоволення від вихідного дня через рутину, яка їх поглинула. Сьогодні ви відчуєте це особливо гостро. Це може стати причиною сварки з кимось із близьких. Однак це підштовхне вас до спільного вироблення плану на майбутні вихідні.

Телець

Усю першу половину дня Тільці проведуть в роботі. Трохи відпочити вдасться лише ближче до вечора. Астролог радить вам викроювати більше часу для відпочинку, інакше ви ризикуєте перетворити своє життя на трудовий обов'язок.

Близнюки

Близнюкам не варто цього дня вплутуватись в авантюри, хоча така пропозиція може надійти. Сьогодні вам не час випробовувати долю, з цього нічого доброго не вийде. Але якщо ви йтимете вивіреним шляхом, то все складеться успішно.

Рак

Раки можуть сьогодні зіпсувати якусь справу. Вся причина – у вашій нестримності. Навчіться тримати язик за зубами, і люди до вас потягнуться. Однак ваша колишня балакучість може зіпсувати життя не лише вам.

Лев

Гороскоп на 20 лютого для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Козерогам увагу та захоплення, а Левам – зустріч із людиною з минулого Левам сьогодні може зустрітися людина з їхнього минулого, про яку вони вже давно нічого не чули і не згадували самі. Спогади нахлинуть на вас і змусять знову пережити те, що вже здавалося давно забутим.

Діва

На Дів сьогодні чекає доволі напружений і не найкращий день. У вас може раптово спалахнути сварка з кимось із близьких, і ви ризикуєте витратити свій вихідний на з'ясування стосунків.

Терези

У Терезів – високі шанси зустріти своє кохання або домогтися прихильності від того, кого ви вже зустріли. Зірки дадуть вам сьогодні шанс звернути на себе увагу цієї людини. Не проґавте його.

Скорпіон

Скорпіонам сьогоднішній день якнайкраще підходить для початку реалізації планів. Настав час втілити те, що ви давно задумали. Нічого не бійтесь. Успіх сьогодні на вашому боці.

Стрілець

Стрільцям цю неділю краще провести наодинці з собою. Сьогодні ви ризикуєте з самого ранку посваритися з першим зустрічним. Тому, щоби зберегти мир у сім'ї, постарайтеся якомога менше контактувати з рідними.

Козеріг

Гороскоп на 20 лютого для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Козерогам увагу та захоплення, а Левам – зустріч із людиною з минулого Козероги ризикують сьогодні потрапити в незручний момент. Одного разу ви комусь сказали неправду. І от сьогодні ця неправда може розкритися. Вам доведеться пережити сором через свою брехню.

Водолій

Водоліїв чекає гарний день. Ваша робота над зовнішністю, незважаючи на помилки, вже дає плоди. Ви частіше стали ловити на собі захоплені погляди. А сьогоднішній день принесе вам море компліментів від протилежної статі.

Риби

Риби ризикують потрапити під владу демона марнотратства. Ви можете витратити багато грошей на речі, які вам не потрібні. Тому на шопінг сьогодні краще не вирушати. Або візьміть із собою людину, яка не дасть вам усе витратити.

ДЖЕРЕЛОslovofraza