Гороскоп на 20 вересня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба застерігає Раків від неприборканих ревнощів, а Дівам обіцяє зміни

Гороскоп на понеділок, 29 вересня 2021 року, обіцяє сприятливий день для пізнання нового. Навіть, якщо ви вважаєте, що вже все бачили, і вас нічим здивувати, приділіть хоча б годину темі, в якій ви досі мілко плаваєте. Ви побачите, як багато цікавого є у світі, і відчуєте невтомну спрагу пізнання.

Гороскоп на 20 вересня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба застерігає Раків від неприборканих ревнощів, а Дівам обіцяє зміни - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Овни не встигли за вихідні розслабитися, як на них знову навалиться величезний пласт роботи. Вам потрібен повноцінний відпочинок хоча би для того, щоб подумати, чи туди ви йдете.

Телець

Тельці сьогодні зіткнуться із завданням, яке здасться вам на перший погляд нерозв'язним. Допомога прийде від людини, на яку ви не розраховували. З цього дня у вас можуть зав'язатися близькі стосунки.

Близнюки

Гороскоп на 20 вересня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба застерігає Раків від неприборканих ревнощів, а Дівам обіцяє зміни Близнюки сьогодні можуть потонути в купі невідкладних справ. Не хапайтеся за все. Визначте для себе пріоритети, і приділіть час саме їм. Інакше вам просто не вистачить сил на марафонській дистанції довжиною в життя.

Рак

У Раків сьогодні несприятливий день. Зірки готують вашому знаку Зодіаку випробування на міцність особистих відносин. Сьогодні ревнощі може заполонити вас із головою, і ви можете наламати дров.

Лев

Левам доля дає цей понеділок для складання планів на майбутнє. Смуга невдач, яка ще недавно загрожувала вам, тепер від вас віддалилася. І сьогодні - саме час для планів.

Діва

Дівам астролог обіцяє сьогодні серйозну зміну у житті. Важко сказати, до чого вона вас приведе. Однак те, що з цього дня ваше життя вже не буде колишнім, можна допустити з високою ймовірністю.

Терези

Терезів сьогодні із самого ранку буде долати лінь. Однак, якщо ви підете у неї на повідку, то можете прогавити щасливий шанс, який готує вам доля.

Скорпіон

Скорпіонам здавалося, що вони на найближчий час позбулися проблем. Але сьогодні доля може вас звести з кимось зі старих знайомих, які можуть неабияк зіпсувати вам найближчі рік-два.

Стрілець

Стрільці сьогодні будуть втягнуті в неприємну ситуацію. Не з власної вини, проте саме вам доведеться її розрулювати і навіть взяти на себе частину чужої вини. Однак вам будуть вдячні за це.

Козеріг

На Козерогів чекає сьогодні нове знайомство з цікавим представником протилежної статі. Є велика ймовірність, що дружба, яка сьогодні зародиться, незабаром переросте у щось більше.

Водолій

Гороскоп на 20 вересня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба застерігає Раків від неприборканих ревнощів, а Дівам обіцяє зміни У Водоліїв сьогодні сприятливий день для того, щоб помиритися з тими, з ким ви були  посварені. Конфлікт давно вичерпаний, а між вами досі не розтанув лід. Пора зруйнувати його хоча би криголамом.

Риби

Рибам всі завдання керівництва зовсім не будуть іти в голову. Адже ви її остаточно втратили від кохання. Пора ним ділитись із тим, на кого воно спрямоване. А то ж так можна вигоріти зсередини.

ДЖЕРЕЛОslovofraza