Гороскоп на 22 лютого для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Рибам романтичне побачення, а Водоліям не рекомендує налягати на спиртне

Гороскоп на вівторок, 22 лютого 2022 року, передбачає день, в якому буде порівну радості та прикростей, оптимізму і смутку, відваги та обережності. У виграші будуть ті, хто готовий сприймати всі мінливості долі філософськи, без душевного надриву. Шукайте світлі моменти навіть у тому, що здавалося вам безнадійним.

Гороскоп на 22 лютого для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Рибам романтичне побачення, а Водоліям не рекомендує налягати на спиртне - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

У Овнів сьогодні дуже невдало складатимуться відносини з фінансами. Ви можете витратити гроші на зіпсований товар або у вас можуть вийняти в маршрутці гаманець. Загалом, тримайтеся сьогодні від грошей якнайдалі.

Телець

Тільці можуть бути сьогодні кимось жорстоко обдурені. Причому вас обдурить людина, якій ви безмежно довіряли. Прикрості та розчарування вам не уникнути.

Близнюки

Близнюків чекає позитивний день, який принесе вам чимало радісних моментів. У бажання, яке ви задумаєте зранку, є великі шанси здійснитись. Просіть у долі багато, сьогодні вона до вас благоволить.

Рак

Раки сьогодні можуть виявитися призвідниками конфлікту в сім'ї або колективі. Ваш гострий язик викличе у когось спалах гніву. А далі вже ніхто не зможе зупинитись. Загалом, цей день не буде для вас вдалим.

Лев

Леви матимуть шанс провести час із тими, з ким ви хотіли б його провести. Подумайте заздалегідь, чим ви дивуватимете співрозмовника. Однієї лише вашої харизми явно недостатньо, хоча вона, звичайно, важить чимало.

Діва

Гороскоп на 22 лютого для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Рибам романтичне побачення, а Водоліям не рекомендує налягати на спиртне Дівам доведеться зробити сьогодні непростий вибір. На одній чаші терезів може виявитися ваш внутрішній комфорт, на інший обов'язок перед кимось із близьких. Знайти золоту середину не вдасться – доведеться обирати.

Терези

Терези мають шанс домогтися взаємності в почутті, яке давно вас наповнює. Напевно, це кохання, однак ви самі собі ще боїтеся в цьому зізнатися. Сьогодні ви маєте високі шанси на взаємність.

Скорпіон

Скорпіони можуть сьогодні зробити перший крок у дуже важливому починанні, від якого може залежати їхнє майбутнє. Сьогодні у вас є реальний шанс змінити своє життя на краще. Хоча важливість цього дня ви зрозумієте пізніше.

Стрілець

У Стрільців нічого значного сьогодні не станеться. Цей день сприятливий для набуття нових знань та початку нових перспективних знайомств. Все, що прийде до вас сьогодні, у майбутньому виявиться корисним.

Козеріг

Козероги останнім часом були дуже марнотратні, і сьогодні ви ризикуєте опинитися у фінансовому цейтноті. Вас несподівано врятує хтось із друзів, кому ви довіряєте, і у якого не боїтеся бути в боргу.

Водолій

Водолії можуть потрапити в незручну ситуацію через розпивання спиртного. Ваше словесне нетримання може розсварити вас із доброю людиною, яку ви вважали своїм другом.

Риби

Гороскоп на 22 лютого для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Рибам романтичне побачення, а Водоліям не рекомендує налягати на спиртне Рибам сьогодні вдасться завершити все заплановане ще до вечора. І ви недарма поспішали, бо ввечері вам несподівано випаде романтичне побачення.

ДЖЕРЕЛОslovofraza