Гороскоп на 22 жовтня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Близнюкам приємне передчуття свята, а Риб попереджає про конфлікт у родині

Гороскоп на п'ятницю, 22 жовтня 2021 року, передбачає день, в який може статися багато неординарних подій. Отримати від них користь зможуть ті, хто виявиться морально готовий мінятися і приймати зміни в тих, хто їх оточує. Всім знакам Зодіаку сьогодні варто звернути увагу на свій осінній гардероб і порадувати себе хоча би скромною обновою. Це поліпшить настрій і зробить цей день незабутнім.

Гороскоп на 22 жовтня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Близнюкам приємне передчуття свята, а Риб попереджає про конфлікт у родині - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

У Овнів є шанс зробити крок назустріч своїм бажанням. Можливо, ви давно хочете записатися на танці, почати ходити в тренажерний зал або знайти вчителя англійської - сьогодні сприятливий день для таких починань. Зірки будуть вам допомагати.

Телець

Гороскоп на 22 жовтня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Близнюкам приємне передчуття свята, а Риб попереджає про конфлікт у родині Тельці не зможуть реалізувати все, що задумали на цей день. Зранку ви наберете потрібний темп у роботі, однак якась несподівана подія може вас вибити з колії. Головне - не втрачайте самовладання. Воно вам може дуже стати в нагоді.

Близнюки

Близнюки проживуть день у приємному передчутті свята. Можливо, у вас і справді намічається свято, а може просто очікування вихідних так йде на користь вашому настрою. Увечері можлива невелика сварка з кимось із близьких, але мир буде швидко відновлено.

Рак

Для Раків ця п'ятниця може бути вельми успішна у фінансовому плані. Вам вдасться або десь заробити приємну суму, або отримаєте гроші в подарунок. Однак астролог не радить відразу витрачати ці гроші. Вже зовсім скоро вони можуть несподівано вам знадобитися.

Лев

Леви сьогодні відчують незадоволеність від роботи. Можливо, в якийсь момент прийде думка, що ви не тим займаєтеся, і потрібно в житті щось міняти. Але це - не більше ніж прояв накопиченої втоми. Завтра буде новий день, і будуть нові думки.

Діва

Діви сьогодні будуть щасливі в амурних справах, проте можуть зазнати фіаско у справах фінансових. Відносини з предметом вашого підвищеного інтересу будуть розвиватися позитивно. У той же час, ви ризикуєте стати жертвою фінансових шахраїв.

Терези

Терези виявлять для себе, що вони набагато сильніше, ніж їм здавалося. Обставина, яке змусить вас так думати, може бути не найприємнішою, і вам доведеться докласти великих зусиль, щоби справи пішли на лад. Але ви все подолаєте.

Скорпіон

Гороскоп на 22 жовтня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Близнюкам приємне передчуття свята, а Риб попереджає про конфлікт у родині Скорпіонам у цей день будь-яка, навіть найскладніша, справа буде по плечу. Не бійтеся братися за те, що раніше здавалося вам нездійсненним. Сприймайте це як виклик. Ваш відповідь на цей виклик буде вище усяких похвал.

Стрілець

Стрільцям ця п'ятниця принесе успіх і захоплення. Можливо вас прикрасить нова зачіска. А може вам буде до лиця новий одяг. Однак сьогодні ви упіймаєте на собі не один захоплений погляд. Це дозволить вам підвищити самооцінку і значно поліпшить настрій.

Козеріг

Козероги можуть позбутися чималої суми грошей через свою довірливість. Запам'ятайте: не можна розголошувати ніяких відомостей ні про себе, ні про свою банківську картку малознайомим людям. І, перш ніж робити покупку в інтернеті, почитайте, як не потрапити в халепу, розплачуючись за неї.

Водолій

У Водоліїв буде в цілому непоганий день. Ви прокинетеся в піднесеному настрої, і ваш відбиток у дзеркалі вам його не зіпсує. Щоправда, протягом дня градус вашого настрою може трохи знизитися, але в цілому цей день буде позітивним для вашого знаку Зодіаку.

Риби

Риби сьогодні можуть бути втягнуті у сімейний конфлікт. Навіть не в конфлікт, а в дрібні розбірки, які вже точно радості вам не принесуть. Після цього залишиться почуття досади і стійке бажання побути на самоті.

ДЖЕРЕЛОslovofraza