Гороскоп на 23 травня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Ракам слухати свою інтуїцію, а Дівам - не засмучуватися через дрібні невдачі

Гороскоп на неділю, 23 травня 2021 року, обіцяє день, сприятливий для вирішення накопичених особистих справ і для зміцнення сімейних відносин. Якщо у вас ще немає половинки, у вас є шанс її зустріти. Сьогоднішній день не варто присвячувати службовим справам, приділіть більше уваги близьким людям.

Гороскоп на 23 травня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Ракам слухати свою інтуїцію, а Дівам - не засмучуватися через дрібні невдачі - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

У Овнів можуть виникнути невеликі розбіжності з рідними. Швидше за все, ви будете абсолютні праві, але вам доведеться поступитися заради миру в сім'ї.

Телець

Гороскоп на 23 травня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Ракам слухати свою інтуїцію, а Дівам - не засмучуватися через дрібні невдачі Тельцям пора братися за те, що ви давно планували почати. Хочете почати бігати вранці - починайте, хочете розставити крапки над "і" у стосунках - розставте. Але в будь-якому разі не стійте на місці.

Близнюки

У Близнюків день може із самого ранку піти не за планом, однак впадати у відчай не варто. Від цього він гірше не буде. Просто вашому знаку Зодіаку сьогодні пощастить у чомусь іншому.

Рак

Ракам варто довіритися своїй інтуїції. Вона сьогодні у вас на висоті. Не слухайте чужих порад, вони не завжди можуть бути добрими. Увечері обов'язково розслабтеся і послухайте гарну музику.

Лев

У Левів сьогоднішній день створено для зміцнення родинних зв'язків. Можете з ранку разом приготувати сніданок. А після обіду непогано буде відвідати батьків або зайти в гості до бабусі з дідусем.

Діва

У Дів сьогодні - дуже насичений день. Причому події можуть бути різного спрямування: як приємні, так і не дуже. Не сприймайте їх як катастрофу. Просто сьогодні - не ваш день.

Терези

Гороскоп на 23 травня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Ракам слухати свою інтуїцію, а Дівам - не засмучуватися через дрібні невдачі Терезам сьогодні захочеться провести побільше часу на свіжому повітрі. Не варто відмовляти собі у таких простих бажаннях. Обов'язково виберіться на природу. Краще це зробити із близькими людьми.

Скорпіон

Скорпіонам доведеться сприятливий день, який повинен принести вам несподіване і дуже приємне відкриття. Взагалі, приготуйтеся до подарунка долі, який вже зовсім близько.

Стрілець

Стрільцям потрібно терміново зайнятися своїм опорно-руховим апаратом. Ваші проблеми зі здоров'ям - від того, що ви просто засиділися. Займіться своїм здоров'ям.

Козеріг

Козероги можуть потрапити в незручну ситуацію, коли ваші слова або вчинки будуть витлумачені невірно. Не потрібно нічого пояснювати і виправдовуватися. Час покаже, що ви були праві.

Водолій

У Водоліїв можливі невеликі проблеми. Нічого серйозного. Але вам краще у цей день відмовчатися і не йти на загострення відносин.

Риби

Риби сьогодні будуть надзвичайно ліниві. Вам захочеться зранку довше поніжитися в ліжку, а вдень просто віддатися неробству і навіть не "ворушити плавниками". Чому б і ні? Адже сьогодні вихідний, і ви заслужили право на відпочинок.

ДЖЕРЕЛОslovofraza