Гороскоп на 23 січня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба попереджає Водолїїв про складну розмову, а Скорпіонам обіцяє вигідну угоду

Автор: Марченко Любов

Гороскоп на неділю, 23 січня 2022 року, обіцяє день, в якому буде багато простору для благородних вчинків і позитивних емоцій. Звичайно, не всі будуть однаково успішні та щасливі у цей день, проте багато залежатиме від того, як налаштовані ви самі. Якщо ви прокинетеся з твердим наміром зробити цей день щасливим для себе і тих, хто поруч із вами, то найімовірніше, що так і буде. Однак у цей день слід остерігатися заздрісників, бо вони можуть зіпсувати будь-який добрий намір.

Гороскоп на 23 січня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба попереджає Водолїїв про складну розмову, а Скорпіонам обіцяє вигідну угоду - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Овни сьогодні залагоджуватимуть якусь учорашню провину перед рідними. Вам доведеться докласти чимало зусиль, щоби вам вибачили. Але в результаті мир і любов знову запанують у вашому домі та у вашому серці.

Телець

Гороскоп на 23 січня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба попереджає Водолїїв про складну розмову, а Скорпіонам обіцяє вигідну угоду Тельці сьогодні будуть зайняті домашньою роботою до самого вечора. Відпочити як слід вам цієї неділі не вдасться. Зате ви зможете розслабитися та звільнити голову для нових завдань. В особистому житті жодних змін сьогодні не передбачається.

Близнюки

Близнюкам сьогодні доведеться почерпнути чимало корисної інформації. Ваш допитливий розум натрапить на справжню інформаційну жилу чи то в інтернеті, чи у спілкуванні з людиною, з якою ви ледве знайомі. Загальні теми вас дуже зблизять.

Популярні зараз

Українцям масово підвищать зарплати: названо нові суми

Пенсії перерахують з 1 червня: кому з українців додадуть 999 грн

В Укренерго ухвалили рішення щодо відключень електроенергії

Частині споживачів тарифи на електроенергію підвищують вже з 1 червня: оприлюднено нові цифри

Рак

Ракам сьогодні не уникнути з'ясування стосунків із коханою людиною. Ви накопичили чимало запитань одне до одного. Можливо, ви обоє підійшли до межі, за якою подальші стосунки неможливі.

Лев

Леви сьогодні займатимуться переважно собою улюбленими. Вам давно хочеться змін. Подумайте, що ви хотіли б у собі змінити та приступайте до перетворень. Слухайте лише себе, тут чужі поради недоречні.

Діва

На Дів очікує в цілому непоганий день. Хоча ввечері трохи доведеться з кимось посваритись по телефону. День завершиться непогано, проте осад від цієї суперечки залишиться.

Терези

Терезам сьогодні краще не виходити з дому і, найголовніше, не намагайтеся робити великих покупок. Всі гроші будуть витрачені марно або просто втрачені вами. Сьогодні ви можете стати легкою здобиччю шахраїв.

Скорпіон

У Скорпіонів сьогодні сприятливий день для фінансових угод. Ви давно думаєте про вкладення грошей в якусь прибуткову справу. І, можливо, саме сьогодні ви зробите правильний вибір.

Стрілець

Гороскоп на 23 січня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба попереджає Водолїїв про складну розмову, а Скорпіонам обіцяє вигідну угоду Стрільцям сьогодні випадає зустріч із людиною з минулого. Ви думали, що покінчили з цим минулим. Проте сьогодні воно знову про себе нагадає. Не намагайтеся реанімувати колишні стосунки. Нічого, крім розчарування, це вам не принесе.

Козеріг

Козероги гостро відчувають потребу у змінах. Однак сьогодні це бажання змін може завести вас надто далеко. Перш ніж шукати пригод на стороні, подумайте, що ви ризикуєте найкращим, що у вас є.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Водолій

Водоліїв чекає складна розмова, якої не уникнути. Можливо, саме сьогодні ця розмова відбудеться. І, можливо, її почнете не ви. Після розмови ви одразу відчуєте полегшення.

Риби

Риби сьогодні будуть у центрі уваги. Останнім часом ви чимало попрацювали над собою. І це дуже позитивно позначилося на вашій зовнішності. І, звичайно, це не прослизне повз увагу протилежної статі. Сьогодні вас скупають у променях захоплення.