Гороскоп на 24 грудня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Тельцям запаморочливий роман, а Козерогів застерігає від конфлікту

Гороскоп на п'ятницю, 24 грудня 2021 року, передбачає день, дуже сприятливий для виконання відповідальних справ. Не варто відкладати все на останні дні перед Новим роком. Найважливіші справи краще завершити тепер, щоби потім можна було розпочати новий життєвий цикл без зайвого тягара.

Гороскоп на 24 грудня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Тельцям запаморочливий роман, а Козерогів застерігає від конфлікту - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Овнам сьогоднішній день принесе несподіванку. Радше – із розряду приємних. Не квапте подій. Все прийде своєю чергою. І ще, вам сьогодні не варто сідати за кермо.

Телець

Гороскоп на 24 грудня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Тельцям запаморочливий роман, а Козерогів застерігає від конфлікту Тельці сьогодні мають шанс закрутити роман зі своїм колегою. Можливо це відбудеться на новорічному корпоративі. Навряд чи з цього складуться серйозні стосунки. Однак голову вам ці стосунки закрутять.

Близнюки

Близнюки мають шанс познайомитися сьогодні з цікавою людиною або навіть кількома, які привнесуть свіжий струмінь у ваше життя. На роботі чекайте на заохочення.

Рак

На Раків чекає сьогодні відповідальна робота. Виконайте її добре, і у вас з'явиться шанс піднятися вгору кар'єрними сходами.

Лев

У Левів сьогодні пробудиться творче начало. Навіть якщо ви ніколи не підозрювали в собі Моцарта або Сальвадора Далі, ви можете спробувати себе в мистецтвах і з подивом виявите у собі неабиякі здібності.

Діва

Дівам випадає день, повний клопотів. Але вони будуть приємними, і тому ви проживете свій день з відчуттям радості та задоволення від простої і зрозумілої роботи.

Терези

Гороскоп на 24 грудня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Тельцям запаморочливий роман, а Козерогів застерігає від конфлікту Терезів очікує непростий день. Хтось дуже хоче вивести вас із себе, і сьогодні чимдуж намагатиметься це зробити. Ви можете не стриматись, і тоді скандал гарантований. Втім, можливо, і не варто стримувати себе, а треба хоч раз усе висловити.

Скорпіон

Скорпіонам доведеться провести непростий день в оточенні людей, які хочуть їх використати. Можливо, вам варто обмежити контакти з такими людьми, щоби вони не висмоктували з вас життєву енергію.

Стрілець

Стрільці можуть сьогодні зазнати невдачі у коханні. Ваші спроби завоювати увагу людини, яка вас цікавить, швидше за все, скінчаться нічим. Це – не ваша людина. Так буває, і це слід пережити.

Козеріг

Козерогам бажано у цей день ретельно оминати спірні теми. Адже ваша проста суперечка з кимось може перерости у затяжний конфлікт. А вам це зовсім ні до чого.

Водолій

Водолії можуть спробувати себе у чомусь новому. Ви маєте шанс проявити себе з несподіваного боку. І можливо, це нове захоплення з часом стане вашим основним заняттям, яке приноситиме вам і гроші, і задоволення.

Риби

На Риб очікують приємні фінансові зміни. Або начальство вирішить збільшити зарплату, або ви отримаєте привабливу пропозицію, пов'язану з новою роботою. Зважуйтесь, це відкриє вам нові горизонти.

ДЖЕРЕЛОslovofraza