Гороскоп на 24 травня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Терезам не заглиблюватись у непотрібні відносини, а Ракам - зайнятися своїм здоров'ям

Гороскоп на понеділок, 24 травня 2021 року, обіцяє день, який не буде спонукати до активних дій. Незважаючи на понеділок і початок трудового тижня, в цей день краще приділити вільний час медитації, а вечір залишити для складання планів на найближчі дні.

Гороскоп на 24 травня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Терезам не заглиблюватись у непотрібні відносини, а Ракам - зайнятися своїм здоров'ям - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Овнам цей день обіцяє гарний настрій та успіх у фінансових справах. А ось за нову роботу братися не варто, краще її відкласти.

Телець

У Тельців може з'явитися шанс змінити своє життя на краще. Не факт, що всі ним скористаються. Хоча спробувати варто було би. Та скоріше за все, ви не зважитеся.

Близнюки

Гороскоп на 24 травня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Терезам не заглиблюватись у непотрібні відносини, а Ракам - зайнятися своїм здоров'ям Близнюків очікує сприятливий день для того, щоб налагодити контакти з потрібними людьми і зміцнити свої позиції в колективі. Не бійтеся експериментувати зі своїм іміджем, це принесе успіх.

Рак

Ракам астролог радить з понеділка подбати про своє здоров'я. Нічого небезпечного поки немає, але спосіб життя вам слід терміново міняти. Займіться спортом.

Лев

Леви сьогодні не стануть обтяжувати себе важкою роботою. І то правда: адже за вихідні вам довелося попрацювати. Після обіду у вас можлива спільна вилазка з рідними на природу.

Діва

Діви сьогодні будуть схильні побайдикувати та ухилитися від роботи. Однак вам доведеться усе ж засукати рукави і доробити те, що залишалося не закінченим.

Терези

Терезам останнім часом запаморочило голову нове захоплення. Можливо, це службовий роман, а може щось інше. У будь-якому випадку, вам доведеться розлучитися.

Скорпіон

Скорпіони будуть сповнені енергії. Однак, незважаючи на це, вам навряд чи вдасться сьогодні направити її в потрібне русло. Тримайтеся подалі від людей напідпитку, щоб уникнути неприємних несподіванок.

Стрілець

У Стрільців із самого ранку буде відмінний настрій, і взагалі день буде вдалий. Ви сьогодні встали саме з тієї ноги, з якої потрібно було. Насолоджуйтеся життям.

Козеріг

Гороскоп на 24 травня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Терезам не заглиблюватись у непотрібні відносини, а Ракам - зайнятися своїм здоров'ям Козерогам випаде багато рутинної і не дуже приємної роботи. До вечора ви неабияк втомитесь, але зате залишитеся задоволені, що зуміли виконати стільки справ.

Водолій

Водолії будуть щасливі у фінансових справах. Можливо, грошей ви сьогодні не заробите, але знайдете можливість непогано заробити і поправити своє становище.

Риби

Рибам захочеться присвятити цей день собі. Повністю втілити це бажання вам навряд чи вдасться. Все-таки на роботі начальство не дасть розслаблятися. Однак вечір залиште для себе. І побалуйте себе чимось смачненьким.

ДЖЕРЕЛОslovofraza