Гороскоп на 26 грудня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба не радить Терезам з'ясовувати стосунки, а Левам обіцяє щедрий заробіток

Гороскоп на неділю, 26 грудня 2021 року, обіцяє сприятливий день для примирення тих, хто у сварці, та для рішучих кроків. Якщо ви наважилися щось змінити у вашому житті, не чекайте нового року. Починайте міняти вже зараз. Настав час для доленосних вчинків.

Гороскоп на 26 грудня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба не радить Терезам з'ясовувати стосунки, а Левам обіцяє щедрий заробіток - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Гороскоп на 26 грудня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба не радить Терезам з'ясовувати стосунки, а Левам обіцяє щедрий заробіток Овни присвятять цей день візитам до родичів та передсвятковій метушні. Якщо ви хочете зробити щось приємне своїм близьким, це краще зробити сьогодні. Будь-який ваш прояв теплих почуттів знайде реакцію у відповідь.

Телець

Тільці сьогодні будуть перевантажені домашньою роботою. Тому на інші справи у вас не залишиться ані часу, ані сил. І все ж, спробуйте ввечері зателефонувати близькій людині, яка чекає звістки від вас. Ви зробите її щасливою на багато днів уперед.

Близнюки

Близнюкам сьогоднішній день підійде для підбиття підсумків минулого року та складання планів на рік майбутній. Не приборкуйте свою фантазію, дайте їй помріяти і політати. Однак побоюйтеся злих і заздрісних людей. Вони можуть завадити вам.

Рак

Раки ризикують сьогодні бути ошуканими. Можливо, через це ви втратите чимало грошей. Тримайте при собі банківські картки та не розголошуйте жодних даних по телефону.

Лев

Левам потрібно ще багато чого завершити до Нового року. Проте сьогодні робота валитиметься у вас із рук. Навряд чи ви зможете у цей день втілити багато задуманого. Натомість у другій половині дня ви отримаєте звістку про несподіваний дохід. Ви маєте шанс непогано заробити.

Діва

Діви останніми днями відчувають сильну втому. Вам обов'язково потрібно відпочити. Не варто братись сьогодні за нові справи. Та й старі також можуть зачекати. Зробіть собі теплу ванну і розслабтеся.

Терези

Гороскоп на 26 грудня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба не радить Терезам з'ясовувати стосунки, а Левам обіцяє щедрий заробіток Терезам не варто сьогодні намагатися з'ясовувати стосунки. Нічого хорошого із цього не вийде. А ось людина, яку ви силою намагалися примусити до відвертої розмови, триматиметься від вас подалі.

Скорпіон

Скорпіонам доведеться сьогодні чимало попрацювати у другій половині дня. Тому ранок та початок дня краще провести в неробстві.

Стрілець

Стрільці сьогодні можуть досягти успіху в інтимних відносинах. Однак це не дасть вам повного порозуміння з вашим партнером. Мабуть усе ж таки для духовного єднання потрібне щось більше.

Козеріг

Козероги дуже хочуть почути відповідь на одне запитання. Сьогодні вам буде така можливість. Проте відповідь може не порадувати.

Водолій

Водолії ризикують розчаруватися у близькій людині. Той, кого ви вважали ідеалом, може виявитися звичайнісінькою людиною з купою комплексів і слабкостей. Очевидно, у вас було завищено планку очікувань.

Риби

Рибам потрібно відкинути усі заплановані справи та присвятити цей день фізичній активності. Якщо немає можливості ходити до тренажерного залу, то хоча би виберіться з дому на пробіжку. Ваш організм гостро потребує руху.

ДЖЕРЕЛОslovofraza