Гороскоп на 27 грудня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба передбачає у Левів невелику проблему, а Терезам обіцяє щасливий день

Гороскоп на понеділок, 27 грудня 2021 року, обіцяє день, насичений подіями для всіх знаків Зодіаку. Для багатьох цей день не вдасться із самого ранку. Зрештою, денні плани так і залишаться не виконаними. Проте надто турбуватися через це не варто, адже деякі незаплановані події цього дня можуть позитивно вплинути на ваше майбутнє.

Гороскоп на 27 грудня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба передбачає у Левів невелику проблему, а Терезам обіцяє щасливий день - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Овни можуть сьогодні зустріти людину, з якою їх зв'яже міцна дружба на довгі роки. Ця людина дуже вам допоможе у майбутньому, коли ви найбільше потребуватимете підтримки.

Телець

Тельці можуть розраховувати на значний поступ в особистих відносинах. Навряд чи це допоможе вам налагодити тривалий і міцний зв'язок, але фонтан позитивних емоцій вам забезпечений.

Близнюки

Гороскоп на 27 грудня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба передбачає у Левів невелику проблему, а Терезам обіцяє щасливий день Близнюки сьогодні матимуть нелегку розмову з кимось із родичів. Ви її боїтесь і давно відкладаєте. Однак усе пройде напрочуд легко, і ви зможете видихнути з полегшенням.

Рак

Раки сьогодні будуть повністю поглинені господарськими турботами. Прибирання в будинку перед святами принесе вам справжнє задоволення. Особливо, коли ви побачите результати виконаної роботи.

Лев

Левам випаде невелика проблема, яку терміново треба буде вирішити. Нічого страшного у цьому немає. Вам просто потрібно буде відкласти свої плани на цей день і взятися за її вирішення. До вечора все буде гаразд.

Діва

Дів очікує не дуже вдалий день. Зранку ви потрапите під владу негативних емоцій. Можливо, до цього причетний хтось із ваших близьких. День пройде в періодичних нервах. Тільки надвечір пристрасті, нарешті, вляжуться.

Терези

Терези зуміють знайти для себе позитив навіть у пересічних справах і подіях цього дня. Ніхто і ніщо не зможе вивести вас із рівноваги. Доля дарує вам сьогодні один із тих днів, за які їй треба дякувати.

Скорпіон

Скорпіони розвинуть сьогодні таку бурхливу діяльність, якої вже давно за ними не спостерігалося. У другій половині дня хтось спробує спровокувати вас на конфлікт у Мережі, проте вам вдасться вчасно змінити слизьку тему.

Стрілець

Стрільці ризикують після роботи так загуляти із друзями, що додому потраплять лише у вівторок. Звичайно, вдома вас не зустрічатимуть із фанфарами. Приготуйтеся почути про себе чимало цікавого. Краще не відповідайте, і якнайшвидше вдайте, що ви вже спите.

Козеріг

Гороскоп на 27 грудня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба передбачає у Левів невелику проблему, а Терезам обіцяє щасливий день Козероги сьогодні зовсім не налаштовані на роботу. Проте начальство вимагатиме від вас трудових подвигів. Через це ви можете потрапити у немилість до керівництва, і заплановане на наступний рік підвищення так і залишиться нереалізованим планом.

Водолій

Водолії давно відчувають, що хтось висмоктує з них енергію. Придивіться ближче до свого оточення. Ви здивуєтеся, виявивши, наскільки близько до вас підійшла ця людина.

Риби

У Риб сьогодні сприятливий день для початку нових стосунків. Навряд це буде той, про кого ви думаєте. Все закрутиться надто швидко. Однак ваш зв'язок обіцяє бути тривалим і міцним. Не бійтеся одразу показати характер. Це краще, ніж недомовки.

ДЖЕРЕЛОslovofraza