Гороскоп на 28 грудня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Рибам не довіряти всім підряд, а Ракам обіцяє успіх у коханні

Гороскоп на вівторок, 28 грудня 2021 року, обіцяє день, сприятливий для нової дружби. Доля подарує багатьом шанс виправити помилки. Не бійтеся відчувати і помилятися, бійтеся залишатись байдужими.

Гороскоп на 28 грудня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Рибам не довіряти всім підряд, а Ракам обіцяє успіх у коханні - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Овни сьогодні із задоволенням вирішуватимуть побутові питання. Їх назбиралося чимало. Сьогодні також маєте шанс вдало змінити імідж.

Телець

Гороскоп на 28 грудня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Рибам не довіряти всім підряд, а Ракам обіцяє успіх у коханні У Тельців сьогоднішній день ознаменується приємною зустріччю з друзями. Останнім часом ви зустрічаєтесь нечасто, а вам так не вистачає їхньої підтримки та розуміння.

Близнюки

Близнюки мають шанс реалізувати сьогодні свою давню мрію. Якщо ви будете трохи сміливішими, то доля надасть вам ще не одну таку можливість.

Рак

Раки нарешті зможуть привернути до себе увагу того, до кого вони давно вже небайдужі. Сьогодні вам буде такий шанс. Не проґавте його.

Лев

У Левів можливий невеликий конфлікт. Втім, навряд чи цей конфлікт матиме серйозні наслідки. Алепро всяк випадок постарайтеся сьогодні запастися терпінням.

Діва

Діви проживуть чудовий день, який буде для них наповнений сонячним світлом, навіть якщо за вікном лютує негода. Найімовірніше, ви отримаєте звістку, яка викличе у вас фонтан радісних емоцій.

Терези

Терези будуть сьогодні зразком працьовитості. Рік закінчується. А у вас ще стільки незавершених справ! Ваше старання на роботі не залишиться непоміченим – чекайте на пропозицію підвищення по службі.

Скорпіон

Гороскоп на 28 грудня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Рибам не довіряти всім підряд, а Ракам обіцяє успіх у коханні Скорпіонів сьогодні чекає божевільний день, в якому буде багато суєти і багато зайвих метань. Якась звістка у першій половині дня може вибити вас із колії та змусити понервувати. Проте все завершиться добре.

Стрілець

Стрільцям обов'язково треба знайти час для відпочинку. Ваше погане самопочуття і ваші запаморочення – це результат сильної перевтоми. Зробіть собі увечері теплу ванну та послухайте хорошу музику.

Козеріг

Козерогам цього дня все вдаватиметься легко. Будь-яка, навіть дуже складна справа, буде вам по плечу. Але все-таки не варто звалювати на себе всю важку роботу. Залишіть щось для оточення.

Водолій

Водолії будуть надмірно активними на роботі, і це може спричинити протест з боку інших членів колективу. Звичайно, це добре – бути генератором ідей, проте ще не завадило би і самим втілювати свої ідеї.

Риби

Риби можуть сьогодні стати жертвою чиїхось підступів. У вашому оточенні завелася людина, яка зовсім не рада вашим успіхам і намагається вам нашкодити. Придивіться уважніше до тих, хто поруч із вами.

ДЖЕРЕЛОslovofraza