Гороскоп на 28 листопада для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Дівам від душі побалувати себе, а Овнам - почати економити

Гороскоп на неділю, 28 листопада 2021, передбачає день, сприятливий для реалізації своїх бажань. Ідіть сміливо слідом за своєю мрією, і вона неодмінно збудеться. У цей день буде зручно будувати плани на майбутнє і легко прощатися з минулим.

Гороскоп на 28 листопада для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Дівам від душі побалувати себе, а Овнам - почати економити - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Овни сьогодні можуть відчути гостру нестачу грошей. Вам негайно слід зайнятися зведенням балансу своїх доходів і видатків. І поясніть нарешті своїм домашнім, що ви не банкомат.

Телець

Тільці ризикують сьогодні потрапити у великий скандал із родичами. Швидше за все, вони самі вас спровокують на конфлікт, але вам краще стриматись, щоби зберегти мир у домі.

Близнюки

Гороскоп на 28 листопада для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Дівам від душі побалувати себе, а Овнам - почати економити Близнюкам сьогодні не завадило би зробити ревізію своїм речам, аби позбавитись усього, що захаращує ваш життєвий простір. Результат вас може здивувати.

Рак

Раки сьогодні будуть схильні до нападів ревнощів. Вам може здатися, що ваша половинка до вас охолола і поглядає наліво. Щоб не наламати дров, постарайтеся переключити свої думки на щось інше.

Лев

На Левів може раптово накотити напад нудьги. Можливо цьому виною пізня осінь, а може ваша фінансова нестабільність, проте вам знадобиться допомога друзів, щоби вийти з цього стану.

Діва

Дівам потрібно відволіктися від буденних справ і згадати, що в житті є місце гарним речам. Вас може сьогодні порадувати все, що завгодно: від вдало купленої обнови до ароматної кави з круассаном, в якому ви давно собі відмовляєте.

Скорпіон

Скорпіонам потрібно сьогодні остерігатися поїздок і в жодному разі не сідати за кермо самим. Краще скористайтесь громадським транспортом.

Стрілець

Стрільці можуть зіткнутися із загостренням хронічних захворювань. Восени таке трапляється нерідко. Вам потрібно бути готовими до того, що доведеться витратити чимало часу та фінансів для відновлення. На щастя, усе ще можна виправити.

Козеріг

Гороскоп на 28 листопада для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Дівам від душі побалувати себе, а Овнам - почати економити Козерогам сьогодні випаде несподівана зустріч із людиною, до якої ви небайдужі. Дуже багато надалі залежатиме від цього спілкування. Краще не приховуйте свого єства і не прикидайтеся тим, ким ви не є насправді.

Водолій

Водоліям астролог радить провести час наодинці із собою та своїми думками. Вам давно настав час привести їх в порядок, щоби визначитися з пріоритетами. Вечір краще провести за якимось добрим фільмом.

Риби

У Риб може виринути несподівана проблема, яку досі вам вдавалося ігнорувати. Можливо, це проблема зі здоров'ям, а може – з роботою чи стосунками. У будь-якому разі її доведеться терміново вирішувати.

ДЖЕРЕЛОslovofraza