Гороскоп на 28 вересня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Дівам не засиджуватися вдома, а Стрільцям обіцяє божевільний день

Гороскоп на вівторок, 28 вересня 2021 року, обіцяє всім знакам Зодіаку сприятливий день для налагодження зв'язків, спілкування і розробки спільних планів. Ідіть до людей і зі своїми ідеями, і з проблемами. Сьогодні вас підтримають, вам допоможуть і вас зрозуміють.

Гороскоп на 28 вересня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Дівам не засиджуватися вдома, а Стрільцям обіцяє божевільний день - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Овнам доведеться прожити сьогоднішній день у любовному угарі. Навряд чи ви сьогодні будете здатні впоратися з дорученою роботою, бо всі ваші думки будуть зайняті лише однією людиною.

Телець

Тельцям сьогоднішній день, як ніякий інший, підійде для самоосвіти і саморозвитку. Відкладіть усі інші справи і почніть те, що давно було у вас в планах.

Близнюки

Гороскоп на 28 вересня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Дівам не засиджуватися вдома, а Стрільцям обіцяє божевільний день Близнюки проведуть цей день у хорошій дружній компанії, яка допоможе вам розслабитися і відсунути всі проблеми, що до сьогоднішнього дня могли здаватися вам нерозв'язними.

Рак

Ракам сьогодні випадає зустріч ыз неординарною людиною. Після спілкування з нею ви зовсім по-іншому навчитеся дивитись на багато речей, навчитеся розуміти підгрунтя людських вчинків і слів.

Лев

У Левів дедалі частіше з'являється бажання продовжити свою освіту та опанувати ще одну спеціальність. Задум потрібно негайно втілювати, доки він не вивітрився. Знайдіть потрібні курси і приступайте.

Діва

Діви, немов равлик, засиділись у своєму будиночку. Вам потрібно частіше виходити на люди, активніше спілкуватися. Через замкнутий спосіб життя ви втрачаєте навички комунікації, які раніше вам так допомагали.

Терези

Терези сьогодні не засидяться на місці. Вітер мандрів кличе вас у шлях. Можливо, вас відправлять у відрядження, а може ви самі кудись виберетесь хоч на пару годин. У будь-якому випадку ви отримаєте задоволення від зміни місць.

Скорпіон

Скорпіони стали останнім часом дуже неспокійними. Причому часто це занепокоєння виникає через дрібниці. Сьогоднішній день дасть вам розуміння, що до багатьох явищ і подій слід ставитись простіше.

Стрілець

Стрільцям випадає божевільний день. У вас виникне десяток невідкладних справ, які будуть вимагати вашої присутності. Не намагайтеся все встигнути - все одно не вийде. І вмійте зупинитися, щоб перепочити, коли сили будуть закінчуватись.

Козеріг

Козероги отримають задоволення від рутинних домашніх справ, яких у вас накопичилось чимало. Ввечері у вас можлива вилазка на каву з кимось із друзів. День буде спокійним і приємним.

Водолій

Гороскоп на 28 вересня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Дівам не засиджуватися вдома, а Стрільцям обіцяє божевільний день Водолії можуть потрапити в епіцентр конфлікту, який спровокують інші. Не бійтеся дати відсіч. Погасити сварку вам, звісно, цим не вдасться. Однак ви зможете чітко позначити особисту територію, на яку іншим заходити не варто.

Риби

У Риб можливий дома конфлікт з кимось із членів сім'ї через гроші. Можливо, вас звинуватять у марнотратстві. В будь-якому випадку, неприємної розмови вам не уникнути.

ДЖЕРЕЛОslovofraza