Гороскоп на 28 січня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба попереджає Риб про непростий день, а Дівам радить не розповідати про свої почуття

Гороскоп на п'ятницю, 28 січня 2022 року, передбачає день, в якому не варто братися за справи, пов'язані з ризиком – чи то ризик або загроза для життя і здоров'я, чи то ризик, пов'язаний із втратою грошей, репутації, авторитету. Найкраще в цей день зосередитися на справах, які прості у виконанні, і які принесуть вам позитивний результат. У цей день особливо тяжко переносяться розчарування і навіть найменші втрати. Водночас, другу половину дня можна присвятити складанню планів на майбутнє.

Гороскоп на 28 січня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба попереджає Риб про непростий день, а Дівам радить не розповідати про свої почуття - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Овни сьогодні, як то кажуть, встануть не з тієї ноги. Жодних видимих причин для кепського настрою у вас не буде, проте багато цілком звичних і повсякденних речей можуть викликати у вас роздратування. Тримайте себе у руках.

Телець

Гороскоп на 28 січня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба попереджає Риб про непростий день, а Дівам радить не розповідати про свої почуття Тельці сьогодні налаштовані на фізичну активність. Зима вже перетнула екватор, і настав час відновлювати фізичну форму, яка вам знадобиться на початок весни.

Близнюки

У Близнюків день загалом складеться цілком вдало. Однак дрібні шорсткості на роботі можуть неабияк зіпсувати вам настрій. Намагайтеся менше відволікатися на дратівливі фактори, і тоді все у вас складеться чудово.

Рак

Раки сьогодні будуть націлені на досягнення бажаного результату та впевнено йтимуть до цієї мети. Не дайте загальмувати себе людям, які не поділяють ні ваших уподобань, ні ваших устремлінь.

Лев

Леви можуть сьогодні припуститися великої помилки в особистих відносинах. Одна ваша необережна репліка може надовго зіпсувати настрій і вам, і комусь із близьких. Сьогодні вам потрібно особливо виважено підходити до кожного вашого слова.

Діва

Діви сьогодні можуть стати об'єктом глузувань або підступів оточення. Вас це дуже ранить. Тому постарайтеся не брати на себе зайвого та нікому не розповідайте про свої почуття.

Терези

На Терезів сьогодні чекає складний день. Ви можете зіткнутися з відвертим ігноруванням ваших прохань і доручень, і це не додасть вам настрою. Спробуйте зробити аналіз своїх вчинків. Можливо ви щось зробили не так.

Скорпіон

У Скорпіонів сьогодні з'явиться можливість знайти свою людину. Не бійтеся здатися смішними або наївними. У вашому оточенні обов'язково знайдеться людина, яка оцінить і вашу наївність, і вашу простоту.

Стрілець

Стрільці сьогодні будуть заклопотані своєю зовнішністю. Зміна зачіски або стилю одягу позначаться позитивно. Оточення буде приємно здивоване вашими зовнішніми змінами, за якими настануть і внутрішні.

Козеріг

Гороскоп на 28 січня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба попереджає Риб про непростий день, а Дівам радить не розповідати про свої почуття Козероги сьогодні прагнутимуть відновити особисті стосунки, що похитнулись. Однак астролог не обіцяє вам на цьому шляху великих зрушень. А ось у роботі все у вас буде чудово.

Водолій

У Водоліїв – ідеальний день для вирішення фінансових питань. Ви можете зробити вигідне вкладення, від якого залежатимуть ваші подальші плани. Отримана фінансова свобода дозволить вам реалізувати найсміливіші задуми.

Риби

На Риб чекає дуже метушливий день. У другій половині дня може статися щось непередбачене та не дуже приємне. Попросіть своїх близьких не залишати вас. Вам може знадобитися допомога. Нічого фатального не станеться, проте цей день змусить вас понервувати.

ДЖЕРЕЛОslovofraza