Гороскоп на 29 травня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Близнюкам зустріч зі старим другом, а Рибам - початок великих змін

Гороскоп на суботу, 29 травня 2021 року, обіцяє напружений день майже для всіх знаків Зодіаку. Незважаючи на вихідний, багатьом випаде чимало роботи. Декому доведеться з'ясовувати стосунки з рідними. Не чекайте легких шляхів і простих рішень. Роботи всім дістанеться чимало, а нагородою вам буде приємна вечірня втома.

Гороскоп на 29 травня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Близнюкам зустріч зі старим другом, а Рибам - початок великих змін - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Овни сьогодні будуть успішні в усіх своїх починаннях. Зірки - на вашому боці. Тому сміливо беріться за все, що не давалося вам раніше.

Телець

Гороскоп на 29 травня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Близнюкам зустріч зі старим другом, а Рибам - початок великих змін У Тельців цей день буде результативним у фінансовому плані. Можливо, ви відразу не отримаєте грошей, проте знайдете надійний шлях до поліпшення фінансового становища.

Близнюки

На Близнюків сьогодні чекає зустріч із людиною, яку ви давно знаєте і вже майже встигли забути. Однак це реанімоване знайомство може виявитися для вас дуже перспективним.

Рак

Раки можуть зіткнутися з перешкодами, які розставить на вашому шляху хтось із "доброзичливців". Не звертайте з наміченого курсу. Перемога буде на вашому боці.

Лев

Левам випадає доволі напружений день. Це може спровокувати неконтрольований сплеск емоцій. Можливо, потрібно дати волю своїм почуттям. Але постарайтеся не палити мости.

Діва

Діви істотно поліпшать своє матеріальне становище. Ви до цього довго йшли і, нарешті, ваші зусилля увінчаються успіхом. Але довго розслаблятися не варто.

Терези

Гороскоп на 29 травня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Близнюкам зустріч зі старим другом, а Рибам - початок великих змін Терези проживуть день, повний турбот. Відволікатися на другорядні завдання не варто, а то не встигнете виконати основне. Ввечері у вас можливе романтичне побачення.

Скорпіон

Скорпіонам випадає насичений день. Зранку у вас буде бажання довше поспати, і ви собі це дозволите. Зате потім доведеться надолужувати втрачений час.

Стрілець

Стрільцям доведеться займатись рутинною домашньою роботою, яка може здатися одноманітною і нудною. Втім, якщо ви хочете розвантажити голову, то це - саме те, що вам потрібно.

Козеріг

Козерогам випаде непроста розмова з кимось із близьких людей. Все скінчиться добре, проте понервувати доведеться вам обом.

Водолій

Водолії, мабуть, єдиний знак Зодіаку, якому вдасться прожити сьогоднішній день, особливо не напружуючись. Спокійний і розмірений день перейде у вас в такий же тихий вечір.

Риби

На Риб, можливо, незабаром очікують великі зміни. Швидше за все, вони будуть на краще. А сьогодні може відбутися подія, яка покладе початок цим змінам.

ДЖЕРЕЛОslovofraza