Гороскоп на 30 липня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба не радить Рибам відправлятися в дорогу, а Близнюкам - давати волю емоціям

Гороскоп на п'ятницю, 30 липня 2021 року, не обіцяє в цей день зірок із неба майже нікому. Краще присвятити час простій роботі, яку все-таки потрібно виконати. Одноманітна рутинна праця допоможе вам відволіктися від сумних і тривожних думок і налаштує на гармонійне сприйняття світу.

Гороскоп на 30 липня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба не радить Рибам відправлятися в дорогу, а Близнюкам - давати волю емоціям - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Овнам сьогодні може представитися непоганий шанс для того, щоб піднятися по кар'єрних сходах. Але, скоріше за все, ви відмовитеся від нього через те, що доведеться "посунути" когось зі своїх колег.

Телець

Тельцям прийшов час подбати про своє здоров'я. І не виключено, що сьогоднішній день стане для вас відправною точкою цієї турботи. Візьміть свою долю у свої руки.

Близнюки

У Близнюків можуть сьогодні трохи загостритися відносини з кимось із їхнього оточення. Можливо - з колегами, а можливо і вдома. Не давайте волі своїм емоціям, і все буде добре.

Рак

Гороскоп на 30 липня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба не радить Рибам відправлятися в дорогу, а Близнюкам - давати волю емоціям Ракам цей день принесе успіх у нових починаннях. Причому це стосується як нових проектів на роботі, так і нових відносин. Але, перш ніж починати щось нове, не забудьте завершити старе.

Лев

Левам сьогодні випадає чимало роботи. Ви стоїте перед викликом, і потрібно цей виклик приймати. Не забудьте, що у вас є на кого спертися, однодумці вас підтримають.

Діва

Дів очікують нові знайомства. Доленосними вони навряд чи стануть. Однак ви можете непогано провести час і розвіятися з друзями.

Терези

Терезів чекає вельми приємний день, який буде приємніше вдвічі, якщо ви його проведете з тим, хто давно став центром вашої всесвіту. Не виключено, що саме так і станеться.

Скорпіон

Скорпіони можуть встати з ранку не з тієї ноги. До обіду вас буде все дратувати, але потім робота поглине вас і змусить повністю в неї зануритися. Ваша праця - ваше спасіння.

Стрілець

Стрільцям варто побоюватися знайомих, які останнім часом стали дуже до вас прихильні. Не виключено, що багато хто з них сповнений щирих намірів, проте серед них є дехто, хто тільки й чекає, щоби ви оступилися.

Козеріг

Гороскоп на 30 липня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба не радить Рибам відправлятися в дорогу, а Близнюкам - давати волю емоціям Козероги сьогодні будуть надзвичайно ліниві. Будь-яка робота, і фізична, і розумова, буде викликати у вас бажання скоріше з нею покінчити. Вам просто потрібно добре відпочити.

Водолій

Водолії можуть бути надто активні. Однак сьогодні ККД цієї вашої активності буде прагнути до нуля. Астролог радить вашому знаку Зодіаку "знизити обороти" і розслабитися.

Риби

Рибам категорично протипоказано сьогодні відправлятися в далеку дорогу і будь-яку подорож. Вона не буде успішною, і навіть більше - може мати негативні наслідки. Краще перечекайте цей день вдома.

ДЖЕРЕЛОslovofraza