Гороскоп на 31 грудня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба передбачає для Близнюків непростий вибір, а Терезам обіцяє довгоочікуване щастя

Гороскоп на п'ятницю, 31 грудня 2021 року, обіцяє день, який вимагатиме рішучості та впевненості у тому, що ви йдете вірним шляхом. Успіх посміхнеться відчайдушним і сміливим. Найважче – зробити перший крок назустріч незвіданому. Цього дня краще діяти за велінням серця, однак і до голосу розуму варто дослухатися.

Гороскоп на 31 грудня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба передбачає для Близнюків непростий вибір, а Терезам обіцяє довгоочікуване щастя - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Овнам випадає загалом метушливий день, в якому буде багато незапланованих справ і багато випадкових розмов. Якоїсь миті атмосфера в домі може загостритися до великого конфлікту. Проте все скінчиться миром.

Телець

Гороскоп на 31 грудня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба передбачає для Близнюків непростий вибір, а Терезам обіцяє довгоочікуване щастя Тільцям випадає непростий день, коли буде дуже багато незавершених справ. Все завершити ви не встигнете, і Новий рік зустрінете в метушні. Втім, це не зіпсує вам настрою, і чари новорічного вечора не зіпсує навіть утома.

Близнюки

Близнюки сьогодні опиняться перед вибором, який вам доведеться зробити за себе та за іншу людину. Цей вибір вам дасться нелегко, але ви приймете правильне рішення.

Рак

Ракам не варто сьогодні, виходячи з дому за покупками, брати із собою велику суму грошей. Усього ви все одно не купите за один раз. А ось гроші можете втратити.

Лев

Левам доведеться сьогодні попрацювати носіями і кур'єрами. День буде метушливим. Зате вечір у колі рідних і люблячих людей з лишком компенсує усі ваші денні старання. День завершиться на щасливій і теплій ноті.

Діва

Дівам може випасти хвилюючий день, коли вам доведеться чимало понервувати, особливо у другій половині дня. Все завершиться миром і спокоєм у сім'ї, проте на шляху до цього спокою вам доведеться чимало понервувати.

Терези

Терези, сьогодні – ваш день для дива. Цей день готує вам несподівані вчинки та непередбачені зустрічі. Відбудеться те, чого ви ніяк не очікували, але про що давно мріяли. Не бійтеся щастя, воно прийшло по вас.

Скорпіон

На Скорпіонів сьогодні чекає легке розчарування. На щастя, воно не зіпсує вам настрою надовго. Все-таки передчуття свята виявиться сильнішим за тимчасові прикрощі, і все у вас складеться відмінно.

Стрілець

Стрільці матимуть дуже важку розмову з кимось із близьких людей. Можливо, ваші стосунки добігли кінця, і ви досі не знаєте, як сказати про це. Розмова буде складною, проте всі недомовки треба залишити у старому році.

Козеріг

Гороскоп на 31 грудня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба передбачає для Близнюків непростий вибір, а Терезам обіцяє довгоочікуване щастя Козерогам вдасться зробити те, чого не вдавалося досі. Ви пройшли довгий шлях і виявили чимало наполегливості для досягнення мети. І сьогодні нарешті ви зможете реалізувати свою мрію.

Водолій

Водоліям сьогодні не варто робити покупок в інтернеті. Ви ризикуєте стати легкою здобиччю шахраїв. Сьогодні – не ваш день для укладання будь-яких фінансових угод. Найкраще - перенести їх на наступний рік.

Риби

На Риб чекає непростий день. Ваш денний план повністю зруйнує несподіваний телефонний дзвінок. Можливо, це буде пов'язано з якоюсь незавершеною справою або з проблемами ваших близьких.