Гороскоп на 5 грудня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба попереджає Риб щодо можливого конфлікту, а Дівам радить не довіряти новим знайомим

Гороскоп на неділю, 5 грудня 2021 року, передбачає день, який найкраще провести вдома, з рідними. Ця неділя не вимагатиме ні від кого надзусиль і доленосних рішень. Зате вона позитивно позначиться на відносинах між близькими людьми та зміцнить зв'язок із домашнім вогнищем.

Гороскоп на 5 грудня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба попереджає Риб щодо можливого конфлікту, а Дівам радить не довіряти новим знайомим - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Овнам сьогодні доведеться змінити плани на день. Особливо тим, хто задумав вирушити в дорогу. Якась обставина може вас затримати, і це – на краще.

Телець

Гороскоп на 5 грудня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба попереджає Риб щодо можливого конфлікту, а Дівам радить не довіряти новим знайомим На Тельців чекає загалом приємний і не дуже складний день. Перша половина буде заповнена домашньою роботою, а ось у другій на вас чекає невеликий сюрприз, який вас порадує.

Близнюки

У Близнюків сьогодні може вийти вдалий шопінг. Вам, нарешті, трапиться річ, про яку ви давно мріяли. Не відмовляйте собі у покупці, яку ви давно хотіли зробити.

Рак

Ракам сьогодні не варто поспішати в жодній справі. Ви можете наробити купу помилок, через які потім будете жалкувати. Краще щось не встигнути зробити, ніж зробити не так.

Лев

У Левів сьогодні вдалий день для початку регулярних занять спортом. Дуже важливо зробити перший крок. Наприклад, розпочати ранкові пробіжки. Не бійтеся холоду і мороку за вікном. Відчуття ейфорії після пробіжки того вартує.

Діва

Діви сьогодні мають ризик завести знайомство не з тією людиною. Новий знайомий може вам дуже сподобатись, але не кваптесь піддаватися почуттю. Ця людина може бути зовсім не тією, за яку себе видає.

Терези

Терезам не варто братися за багато справ. Сьогодні – не ваш день для трудових звершень. Робота у вас валитиметься з рук. Краще постарайтеся цього дня якісно відпочити.

Скорпіон

Цей день найбільш вдалий для самотніх Скорпіонів. Ви можете зустріти саме ту людину, на яку так довго чекали.

Стрілець

Гороскоп на 5 грудня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба попереджає Риб щодо можливого конфлікту, а Дівам радить не довіряти новим знайомим Стрільцям цей недільний день не обіцяє яскравих подій і доленосних знайомств. Але в цілому він буде для вас непоганим і приємним. День завершиться теплим вечором у колі рідних та люблячих людей.

Козеріг

На Козерогів чекає побутовий клопіт. Вам потрібно ще чимало зробити, щоб упорядкувати ваше житло перед новорічними святами. Створіть собі затишок, і свята пройдуть набагато радісніше.

Водолій

Водоліїв очікують витрати, яких ви не планували. Вони зроблять помітну діру в сімейному бюджеті. Проте не варто шкодувати про гроші, адже вони будуть витрачені на цінне придбання.

Риби

У Риб можуть виникнути розбіжності в позиціях зі старшими членами сім'ї. Що ж, конфлікт батьків і дітей поки що ніхто не скасовував. Намагайтеся стримати негативні емоції та м'яко пояснити свою позицію.

ДЖЕРЕЛОslovofraza