Гороскоп на 9 березня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Дівам уникати контактів, а Водоліям обіцяє прекрасний вечір

Гороскоп на вівторок, 9 березня 2021 року, передбачає непростий день. Для деяких знаків Зодіаку він може початися з прохолодних відносин на роботі. В особистій сфері, навпаки, у багатьох справи підуть на лад. Однак невизначеність на роботі буде, в якійсь мірі, заважати по-справжньому радіти життю.

Гороскоп на 9 березня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Дівам уникати контактів, а Водоліям обіцяє прекрасний вечір - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Овни, незважаючи на минулі вихідні, відчують втому від роботи і незадоволеність її результатами. В особистому житті цей день не принесе вам ніяких катаклізмів, що вже непогано.

Телець

Тельці будуть налаштовані дуже конфліктно, що неминуче позначиться на їхніх стосунках з оточенням. Не кваптесь приймати поспішних рішень, однак і обмежувати ваші права не дозволяйте.

Близнюки

Гороскоп на 9 березня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Дівам уникати контактів, а Водоліям обіцяє прекрасний вечір Близнюки можуть відчути сьогодні розчарування через невиправдані надії. Можливо, хтось не виконає обіцянку, яку вам давав. Це може стосуватися як особистих відносин, так і службових.

Рак

У Раків сьогодні буде на висоті так зване шосте відчуття. Тому ідіть за підказками внутрішнього голосу. І навіть якщо весь світ буде проти, зробіть так, як вам велить інтуїція.

Лев

У Левів день може початися з глухого роздратування. Причому ви можете вихлюпнути його як на своїх домашніх, так і на тих, хто з вами працює. Завтра все буде по-іншому, але цей день потрібно пережити.

Діва

У Дів сьогодні - конфліктний настрій. Причиною роздратування може стати будь-яка дрібниця. Тому астролог радить вашому знаку Зодіаку сьогодні уникати контактів і знайти собі заняття, яке потребує мінімум спілкування.

Терези

Терези будуть сьогодні налаштовані діловито. Останнім часом ви так поглинені справами, що не помічаєте знаків уваги, які вам давно вже виказує хтось із вашого оточення. Озирніться довкола.

Скорпіон

Гороскоп на 9 березня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Дівам уникати контактів, а Водоліям обіцяє прекрасний вечір Скорпіони можуть сьогодні зазнати збитків через свою довірливість. Той, кого ви вважали своїм другом, може вас "підвести під монастир". Постарайтеся ставитися до обіцянок інших людей критично.

Стрілець

Стрільцям сьогодні варто уникати контактів. В плані спілкування з людьми у вас проблем не буде, проте сьогодні ви будете схильні до високого ризику підхопити інфекційне захворювання.

Козеріг

Козероги можуть зробити сьогодні безрозсудний вчинок, про який потім доведеться пошкодувати. Однак сьогодні вас ніщо не зупинить. Швидше за все, це буде з області особистих відносин.

Водолій

Водолії проведуть прекрасний задушевний вечір у колі близьких людей. Але вдень вашому знаку Зодіаку доведеться дуже інтенсивно попрацювати і навіть, можливо, понервувати.

Риби

Риби сьогодні опиняться в центрі уваги. Своїм чудовим настроєм ви будете вабити до себе оточення. У такому піднесеному настрої ви пробудете до самого вечора.

ДЖЕРЕЛОslovofraza
В Україні збільшився розмір субсидій на оплату послуг ЖКГ
У Міністерстві соціальної політики України відзвітували про збільшення розміру субсидій на оплату послуг ЖКГ в березні поточного року. Найвищі виплати...
Вкладникам «Ощадбанку» в разі банкрутства установи можуть не відшкодувати вклади в повному обсязі
Вкладники «Ощадбанку» багато років були на 100 відсотків застраховані від банкрутства фінустанови, оскільки держава гарантувала повернення вкладів у п...
У “Нафтогазі“ назвали п'ять головних переваг річного тарифу на газ
У НАК «Нафтогаз України» розповіли про головні переваги нового річного тарифу на газ для населення, який отримав назву «Фіксований». Українцям не т...
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 15 квітня: Павло Глоба вважає день вдалим для реалізації цілей
Знаменитий астролог дав прогноз для всіх знаків Зодіаку на четвер, 15 квітня. Павло Глоба впевнений, що людей, які чогось прагнуть, буде супроводжуват...
ПриватБанк і Monobank будуть автоматично списувати гроші з рахунків боржників
У Приватбанку і Monobank будуть автоматично списувати гроші з рахунків клієнтів на вимогу державних і приватних виконавців. Йдеться про клієнтів банкі...