Гороскоп на 9 жовтня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Дівам остерігатися токсичних людей, а Близнюкам обіцяє на рідкість хороший день

Гороскоп на суботу, 9 жовтня 2021 року, обіцяє вдалий день для вирішення незавершених побутових справ. Багатьом не даватимуть спокою минулі помилки. Легко прощайтеся з минулим, і вирушайте назустріч майбутньому. Тільки так можна відчути повноту життя.

Гороскоп на 9 жовтня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Дівам остерігатися токсичних людей, а Близнюкам обіцяє на рідкість хороший день - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Овни сьогодні встануть "не з тієї ноги" і будуть псувати настрій усім, хто їм потрапить під руку. На щастя, до опівдня вектор вашого настрою зміниться, і ви навіть зможете до кінця дня зробити щось корисне.

Телець

У Тельців вже кілька днів є велика спокуса зробити дорогу покупку. Добре, що у вас зараз немає на це грошей, бо, скоріше за все, ви би витратили чималу суму марно.

Близнюки

Гороскоп на 9 жовтня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Дівам остерігатися токсичних людей, а Близнюкам обіцяє на рідкість хороший день Близнюків очікує хороший день, який стане для вас по-справжньому вихідним. Вас чекає спілкування з приємними людьми, яке дасть вам заряд бадьорості на весь наступний тиждень. У самотніх можливе ввечері романтичне побачення.

Рак

У Раків непоганий день в плані кар'єрного зросту. Незважаючи на вихідний, саме сьогодні ви зуміє переконати начальство, що ви засиділися в рядових працівниках і пора вас підвищувати.

Лев

Леви дозріли для одного рішення, яке далося їм нелегко. Сьогодні у вас є шанс втілити його в життя. Однак астролог радить вам почекати з вердиктом ще хоч один день. Він може все змінити.

Діва

У Дів сьогоднішня субота почнеться з позитивних новин і відчуття гармонії. Але, на жаль, у вас дуже великі шанси, перетнутися з токсичною людиною, яка може все зіпсувати.

Терези

Терези, незважаючи на назву свого знака Зодіаку, сьогодні зовсім не будуть здатні до виважених оцінок усього, що відбувається. Тому просто повірте, що сьогодні - не ваш день.

Скорпіон

На Скорпіонів сьогодні може чекати несподіванка. Не дуже приємна, однак і назвати її страшною також не можна. Просто покладайтеся на того, хто поруч із вами, і не робіть нічого самі.

Стрілець

Стрільців сьогодні чекає фінансова удача. У вас з'являться гроші, можливо, не дуже великі. Але ж великі вам і не потрібні. А ті, що у вас будуть, дадуть вам повне відчуття свободи.

Козеріг

Гороскоп на 9 жовтня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Дівам остерігатися токсичних людей, а Близнюкам обіцяє на рідкість хороший день Козероги сьогодні можуть зазнати нищівного фіаско у коханні. Ваша надія на прості і тривалі відносини розіб'ється на рифах нерозуміння. Отже, це була не ваша людина.

Водолій

Водолії ризикують стати жертвою недоброзичливця. Вам можуть неабияк зіпсувати репутацію. Плітки проти вас уже запущені. Період вашої реабілітації буде тривалим.

Риби

Рибам сьогодні не варто підписувати ніяких документів, особливо фінансових. Ваші неабиякі інтелектуальні здібності сьогодні можуть дати збій. Тому вам у цей день краще зайнятися найпростішими справами.

ДЖЕРЕЛОslovofraza