Гороскоп на 2 серпня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Близнюкам триматися подалі від конфліктів, а Стрільцям - слухати тільки свою інтуїцію

Гороскоп на понеділок, 2 серпня 2021 року, передбачає сприятливий день для тих знаків Зодіаку, які не будуть загострювати увагу на своїх проблемах, а будуть просуватися вперед, незважаючи на перешкоди. Ваша цілеспрямованість буде винагороджена долею вже найближчим часом. Однак переоцінювати себе теж не варто, тому що це загрожує великими розчаруваннями.

Гороскоп на 2 серпня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Близнюкам триматися подалі від конфліктів, а Стрільцям - слухати тільки свою інтуїцію - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

За Овнамі накопичилося трохи боргів. І це вас дуже непокоїть. Сьогодні у вас може з'явитися рішення, як швидше позбутися цих боргів. Ви зможете почати осінь з чистого аркуша.

Телець

У першій половині дня у Тельців є ймовірність отримати тривожну звістку. Спочатку це може викликати у вас паніку. Однак потім ви зумієте зібратися і зрозумієте, що проблемі цілком можна зарадити.

Близнюки

Гороскоп на 2 серпня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Близнюкам триматися подалі від конфліктів, а Стрільцям - слухати тільки свою інтуїцію Близнюкам слід намагатися в цей день триматися подалі від слизьких тем і людей, що сваряться. Вас можуть втягнути у конфлікт, і наслідки цього ви будете відчувати ще дуже довго.

Рак

У Раків незабаром настануть в житті приємні зміни, яких ви давно чекали. І у сьогоднішнього дня є шанси стати відправним пунктом цих змін.

Лев

Леви сьогодні будуть налаштовані рішуче. Ви захочете одним махом вирішити всі свої проблеми, а заодно й ощасливити весь світ. Зробити весь світ щасливим за один день навряд чи вдасться, а ось ваші справи швидко підуть на лад.

Діва

Дівам сьогодні дуже захочеться проявити самостійність в якомусь питанні. Однак астролог вам цього не радить робити. Краще прислухайтеся до порад близьких людей.

Терези

Терезам варто приготуватися до щасливих змін у своєму житті. Хоча сьогодні може статися невелика неприємність, яка вас майже змусить розчаруватись у вашому везінні. Втім, вона не виб'є вас із колії.

Скорпіон

Скорпіони сьогодні можуть затіяти сварку з кимось зі своїх домашніх. Цього разу вам швидко вдасться відновити мир, однак пам'ятайте: не завжди так буде.

Стрілець

У Стрільців сьогодні обставини будуть складатися так, що вам доведеться на ходу приймати важливе рішення. Не слухайте нічиїх порад. Робіть так, як вам підкаже інтуїція. Вона вас у вирішальні моменти ще не підводила.

Козеріг

Гороскоп на 2 серпня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Близнюкам триматися подалі від конфліктів, а Стрільцям - слухати тільки свою інтуїцію Козерогам раптово захочеться побути на самоті, побродити, подумати, послухати улюблену музику. Не відмовляйте собі в такому задоволенні. Іноді потрібно залишатися наодинці з собою.

Водолій

Водолії можуть потрапити сьогодні у фінансову халепу. зрештою ви програєте, можливо, втратите чимало грошей. Однак усе це можна виправити. І зате ви придбаєте безцінний досвід.

Риби

Риби мають шанс зустрітися з кимось зі старих друзів. Не кваптеся з ними прощатись. Можливо, хтось із цих людей зможе вдихнути свіжий вітер у вітрила вашої давньої мрії, що здавалася нездійсненною.

ДЖЕРЕЛОslovofraza