Гороскоп на п'ятницю, 23 липня, для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба передбачає у Скорпіонів фінансове везіння, а у Водоліїв - конфлікт з кимось із близьких

Гороскоп на п'ятницю, 23 липня 2021 року, передбачає день, сприятливий для інтелектуальних навантажень. Якщо у вас є робота, яку ви відкладали через її складність, то сьогодні саме час її закінчити. Багатьом знакам Зодіаку також пощастить почати перспективні відносини. Це може бути і з царини особистих відносин, і з інших сфер. Головне - що сьогоднішній початок буде дуже сприятливим для розвитку відносин.

Гороскоп на п'ятницю, 23 липня, для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба передбачає у Скорпіонів фінансове везіння, а у Водоліїв - конфлікт з кимось із близьких - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Овнам сьогодні випадає дуже насичений день. Влаштувати собі в п'ятницю наполовину вихідний не вийде. Вам доведеться сьогодні попрацювати більше звичайного. Але результатом усі будуть задоволені.

Телець

Тельцям, можливо, саме сьогодні випаде нагода переосмислити своє ставлення до життя і роботи. Ви не раз вже намагалися це зробити, але всякий раз заважала все та ж робота. Сьогодні у вас з'явиться така можливість.

Близнюки

У Близнюків сьогодні можлива невелика сварка з близькою людиною. Втім, кішка, яка між вами пробіжить вранці, згодом може перетворитися в пухнасте муркотливе кошеня.

Рак

Гороскоп на п'ятницю, 23 липня, для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба передбачає у Скорпіонів фінансове везіння, а у Водоліїв - конфлікт з кимось із близьких Ракам сьогодні буде щастити в усьому: від вдалих покупок до прихильності начальства і гармонії в особистих стосунках. Але при цьому десь дуже поблизу може з'явитися заздрісник. Нікого не пускайте в особистий простір.

Лев

Левам доведеться сьогодні попрацювати більше звичайного. Втім, це не повинно вас засмучувати. Результат цієї роботине забариться. Тому можна сказати, що ця робота піде вам на користь.

Діва

Дівам доведеться шукати знайомства на стороні. Сьогодні ви раптом можете відчути смуток і холод самотності. Причому ця самотність боляче зачепить найчутливіші струни вашої душі. Не впадайте у відчай. Ви вийдете з цього випробування ще міцнішими.

Терези

Терезам випадає доленосне знайомство. Швидше за все, це буде щось із області особистих відносин. Вам пощастить зустріти свою людину. Однак відразу відносини можуть не скластися.

Скорпіон

Скорпіонам сьогодні визначено фінансове везіння. Всі ваші сьогоднішні покупки будуть понад усякі похвали. А ще, у вас є шанс вигідно вкласти отримані гроші - навіть якщо їх виявиться небагато.

Стрілець

Гороскоп на п'ятницю, 23 липня, для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба передбачає у Скорпіонів фінансове везіння, а у Водоліїв - конфлікт з кимось із близьких Стрільцям сьогодні хтось або щось може боляче ранити самолюбство. Причому образа буде абсолютно незаслужена вами. Сьогодні вам навряд чи вдасться гордо її перенести. Але завтра вже буде простіше.

Козеріг

Козероги отримають приємну звістку від когось зі своїх давніх знайомих. Можливо, це буде щось із того, про що мріялося і не збулося. Сьогодні все може збутися. І, найголовніше, що все буде актуально.

Водолій

У Водоліїв сьогодні намічається конфлікт через посягання когось із близьких на вашу територію. Мости палити не варто, проте дайте зрозуміти, що ви маєте право на особистий простір.

Риби

Риби проведуть дуже спокійний день без зайвих хвилювань і стресів. Ви, нарешті, навчилися розслаблятися, навіть коли життя, здавалося б, до цього не має. Це дуже цінне вміння, і вам варто його закріпити.