“Холостячка“ вже зовсім скоро визначиться з вибором: що відомо про трьох фіналістів

"Холостячка" Ксенія Мішина вже зовсім скоро визначиться з вибором чоловіка, на якого вона "запала" більше ніж на інших. Шоу на каналі СТБ добігає кінця.

“Холостячка“ вже зовсім скоро визначиться з вибором: що відомо про трьох фіналістів - today.ua

Видання segodnya зібрало, що відомо про трьох претендентів на руку головної "холостячки" України, що залишилися. На думку небайдужих фанатів шоу, усі вони мають шанси завоювати серце норовливої красуні.

Олександр Еллерт, 34 роки

“Холостячка“ вже зовсім скоро визначиться з вибором: що відомо про трьох фіналістів Олександр народився в місті Харцизьк Донецької області, однак уже тривалий час проживає в столиці.

Перший досвід сімейного життя хлопець здобув ще у студентські роки. Тоді він одружився вперше, проте через два роки подружжя розлучилося. Чоловік каже, що у них із дружиною виявилися різні погляди на життя. Втім, ця різниця в поглядах не завадила їм народити прекрасну донечку Еліну, якій зараз уже 12 років. Еллерт підтримує тісний зв'язок зі своєю дочкою і часто з нею проводить час. “Холостячка“ вже зовсім скоро визначиться з вибором: що відомо про трьох фіналістів Сім років по тому Олександр зважився на другий шлюб, проте і з другою дружиною щось пішло не так, і через два роки вони розлучилися, що, втім, не завадило їм залишитися друзями.

Еллерт в одному з випусків шоу зауважив, що перше весілля у нього було в 2007 році, друге - через сім років, в 2014. Тому третє не варто затівати на 2021, адже результат цього шлюбу буде практично вирішений.

Хоча спостережливі глядачі кажуть, що саме в Олександра найбільше шансів стати переможцем шоу. Мовляв, очі видають Ксенію, коли вона дивиться на нього.

Еллерт - чоловік із достатком. Принаймні, його обраниця вже точно не бідуватиме. Він заробляє проведенням різних заходів, а також працює одним із авторів в студії "Квартал 95". У кращі часи (до коронавірусу) він мав у середньому по 1500 доларів за один захід, і таких на місяць було мінімум п'ять. Плюс ще заробіток за авторство у "Кварталі".

Андрій Рибак, 29 років

“Холостячка“ вже зовсім скоро визначиться з вибором: що відомо про трьох фіналістів Андрій Рибак народився в Житомирі, проте вже давно і доволі успішно підкорює столицю. Він працює ведучим на радіостанції, і, крім того, як і Еллерт, проводить заходи. На телебаченні Андрій не раз з'являвся в "Лізі сміху" та інших гумористичних передачах.

У шоу "Холостячка" він потрапив випадково. Рибак дізнався, що його друг Еллерт братиме участь у цьому проекті і записав по приколу відео, в якому говорив, що іншим учасникам проекту можна пакувати валізи, "адже переможець вже відомий - це він".

Рибак офіційно не був одружений жодного разу, і в нього немає дітей. Однак серйозні відносини, звичайно ж, були. Після того, як з'ясувалося, що чергова кохана йому зраджувала, Андрій, за його зізнанням, розчарувався у дівчатах.

Хлопець погодився взяти участь у шоу теж по приколу. Він ніяк не думав, що дійде до півфіналу, і тим більше, що опиниться в ньому разом зі своїм приятелем. Тим більше, що, як зізнався в одному з випусків сам Андрій, він пообіцяв якійсь дівчині Аліні "не закохуватися в Ксенію і покинути шоу до фіналу". “Холостячка“ вже зовсім скоро визначиться з вибором: що відомо про трьох фіналістів Цим зізнанням він, звичайно, немало збентежив Ксенію, але це не завадило їй залишити симпатичного блондина "на десерт". Тим більше, що він освідчився їй у своїх  почуттях, що несподівано спалахнули.

Втім, допитливі глядачі шоу провели ціле розслідування і знайшли в соцмережі дівчину на ім'я Аліна, яка нібито й нині продовжує відносини з Рибаком. Це цілком правдоподібно, оскільки шоу знімалося ще влітку, і з тих пір немало води спливло. А отже, в сітках Рибака до цього часу могла заплутатися вже інша "рибка".

Олексій Тригубенко, 32 роки

“Холостячка“ вже зовсім скоро визначиться з вибором: що відомо про трьох фіналістів Глядачі вважають Тригубенка втіленням доброти і дуже до нього налаштовані. Залишилося зовсім небагато, щоб з'ясувати думку дівчини на цей рахунок. Хоча вже те, що він дійшов до півфіналу, свідчить, що Ксенії він до серця.

Олексій володіє компанією, яка здає водіям в оренду таксі. Чоловік вклав у свій бізнес чимало старань і грошей.

Власне, через це у нього і стався розлад із колишньою коханою, з якою вони прожили цілих сім років. Дівчині не подобалося, що всі вільні гроші Тригубенко вкладає в розвиток свого бізнесу. При цьому, звичайно, в неї вкладалося менше, і їй це не припало до душі. Крім того, вона не хотіла сім'ю і дітей, в той час як Олексій давно мріє звити сімейне гніздечко. “Холостячка“ вже зовсім скоро визначиться з вибором: що відомо про трьох фіналістів Зараз чоловік зачарований красою Ксенії Мішиной, і не приховує цього. Він каже, що закохався з першого погляду.

"Її краса засліпила мене, я потонув у її очах і вслухався в її ніжний голос. Тоді мені здалося, що все навколо ніби зупинилося. В той момент я не бачив і не чув нічого, крім неї", - написав чоловік.

Нагадаємо, "холостячка" Ксенія Мішина знялася в усій красі для обкладинки грудневого номера журналу Cosmopolitan. Дівчина постала в чорному боді і блискучому довгому піджаку.

ДЖЕРЕЛОsegodnya