Кава, як антибактеріальний засіб: несподіване відкриття вчених збентежило фармацевтів

Автор: Марченко Любов

Людина, яка регулярно вживає каву, може убезпечити свій організм від шкідливої мікрофлори кишечника. Кава також допомагає налагодити механізм роботи шлунково-кишкового тракту і позбутися від набряків.

Кава, як антибактеріальний засіб: несподіване відкриття вчених збентежило фармацевтів - today.ua

Учені, що досліджують вплив кави на людський організм, роблять дедалі більше дивовижних відкриттів щодо корисних властивостей цього напою. Незважаючи на те, що цей напій відомий людству вже давно, він багато століть залишався недооціненим.

Зокрема, медики рекомендують випити чашечку кави після сніданку людям, які мають схильність до набряків. Кава має легку сечогінну дію, і завдяки цьому можна буде не вдаватися до фармацевтичних засобів, щоби зняти набряки.

Кава, як антибактеріальний засіб: несподіване відкриття вчених збентежило фармацевтів Крім того, кава володіє ще й легкою проносною дією. Спочатку медики думали, що послаблюючий ефект дає кофеїн, який міститься у зернах кави. Однак, як згодом з'ясувалося, кавовий напій без кофеїну також володіє цією здатністю. Тобто, якісь інші речовини, що входять до складу кави стимулюють нормальну перистальтику кишечника.

Популярні зараз

Україна збила бомбардувальник Ту-22М3 за допомогою унікальної української розробки

Обурені діями уряду словаки зібрали гроші на снаряди для ЗСУ

Київстар, Vodafone та lifecell подбали про дешеві тарифи для своїх абонентів: який обсяг послуг можна за ними отримати

Робота половини українських банків може зупинитися: у НБУ назвали причину

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Крім того, в ході експериментів з'ясувалося, що кава є ще й потужним природним антибактеріальним засобом. При дослідженні фекалій добровольців, які погодилися на участь у "кавовому" експерименті, з'ясувалося, що в них набагато нижче концентрація шкідливих мікроорганізмів, ніж у фекаліях людей, які не вживають кави.

Нагадаємо, медики розповіли, як кава впливає на людей із серцево-судинними захворюваннями. Виявилося, що цей напій може збільшити тривалість життя людям, які перенесли серцевий напад. А ось тим, хто переніс інсульт, каву не рекомендують.