Кінець сімейній ідилії: Корольову обікрала вагітна подружка Тарзана

Сімейне життя Наташі Корольової та Сергія Глушка, здається, дало велику тріщину. Наташі стало відомо про пригоди чоловіка. Причому, найнесподіванішим чином: якби їх не обікрали, таємне так і не стало би явним.

Кінець сімейній ідилії: Корольову обікрала вагітна подружка Тарзана - today.ua

З'ясувалося, що велику крадіжку з квартири Корольової і Тарзана скоїла одна з його подружок. Поки Наташа відпочивала на півдні, її чоловік Сергій Глушко теж часу дарма не гаяв. Тарзан запросив до них на квартиру двох подружок, влаштувавши з дівчатами вечірку. Чим вони там займаюся, невідомо. І напевно Корольова так і не дізналась би про таємні пригоди свого благовірного, якби, повернувшись з відпочинку, не виявила в домі пропажу.

Як виявилося, з квартири зникли ювелірні прикраси на загальну суму близько 5 мільйонів рублів і 3 тисячі євро. Пізніше з'ясувалося, щоь викрала їх одна з двох дівчат, які побували 19 серпня в гостях у Сергія. До того ж, як повідомив Telegram-канал Mash, 23-річна Анастасія Ш., яку підозрюють в крадіжці, заявила, що вона вагітна від Тарзана.

Кінець сімейній ідилії: Корольову обікрала вагітна подружка Тарзана І звичайно тепер, після розголосу усього цього, всім цікаво, як реагуватимуть на ситуацію Корольова і Тарзан. З одного боку, у Наташі, ймовірно, не було ілюзій, що Сергій присипає свою плоть на самоті біля телевізора, поки вона гріється під сонцем півдня. Та й сама Наташа якось казала, що "хороший лівак зміцнює шлюб". З іншого боку, поборники моралі тільки й чекають випадку, щоб накинутися на чергову зраджену дружину, підбурюючи її до рішучих дій. Тому Наташа якось змушена буде реагувати на те, що трапилося.

Тим часом, підозрювана вагітна подружка Сергія заявила, що Наташа звинувачує її в крадіжці зовсім безпідставно. Мовляв, це ревнощі, не більше того.

А поки, подружжя Глушко-Корольова посилено постять в своїх Instagram зворушливі фото і відео, на яких вони вдвох. Мабуть, намагаються переконати весь світ і себе самих у тому, що ніжні почуття між ними не охололи.

Крім цього в сторіз Наташа Корольова опублікувала заяву своєї прес-служби, з якої випливає, що подружжя просять ЗМІ утриматися від подальшого розголошення відомостей про них, які носять особистий характер. А про все, що насправді сталося, подружжя обіцяє розповісти згодом, від першої особи.

Нагадаємо, у своєму недавньому інтерв'ю Наташа Корольова розповіла, що завадило їм з Аллою Пугачовою стати подругами . Там теж замішаний був чоловік, і це - не Тарзан.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua