“Кохану не віддають“: Басков і Кіркоров знялися в кліпі на підтримку Олександра Лукашенка

Популярні російські співаки знялися в кліпі на підтримку білоруського президента Олександра Лукашенка. Змонтований кліп опублікувала в своєму YouTube-каналі білоруська група "Аура".

“Кохану не віддають“: Басков і Кіркоров знялися в кліпі на підтримку Олександра Лукашенка - today.ua

Кліп, який отримав назву "Артисти за мир - кохану не віддають", тільки-но з'явившись в Мережі, за добу з невеликим набрав вже близько 350 тисяч переглядів. Артисти співають по кілька рядків із пісні, і все це накладено на барвистий відеоряд із пейзажами Білорусі.

Серед найпопулярніших зірок, які знялися в кліпі - Філіп Кіркоров, Микола Басков, Діана Гурцкая, Аніта Цой, Олександр Буйнов, Наталія Москвіна та Денис Майданов. А  загалом у виконанні пісні взяли участь близько 20 російських артистів. Своїм кліпом вони продемонстрували, що поки в Західній Європі намагаються влаштувати повну ізоляцію Лукашенка, вони підтримують білоруського гаранта.

Щоправда, в Кіркорова і Буйнова відмовилися коментувати їхню участь у зйомках цього кліпу, сказавши лише, що вони знялися в ролику, проте навіть не підозрювали, що його роблять на підтримку Лукашенка. Мовляв, просто попросили заспівати, ось вони і заспівали.

Втім, у тому, що Лукашенка підтримав саме Філіп Кіркоров, немає нічого дивного. Адже не так давно, в липні нинішнього року, Бедросович одержав із рук білоруського гаранта персональну нагороду "Через мистецтво - до миру і взаєморозуміння". Лукашенко дуже тепло привітав із цим російського поп-короля, і Кіркоров у відповідь променився радістю. Тому, звичайно, дивує, що в його помічників не стало духу визнати, що, так, Кіркоров підтримав Лукашенка.

Тим більше, що в кліпі кілька разів повторюється слово "білоруси", та й фраза, яка дала назву кліпу - "кохану не віддають", була виголошена Олександром Лукашенком під час його виступу в парламенті перед самими президентськими виборами.

Тим часом, в Європарламенті вже заявили, що термін президентських повноважень Олександра Лукашенка закінчується 5 листопада, і після цієї дати Європа не вважатиме його легітимним главою держави.

ДЖЕРЕЛОsegodnya