Магнітні бурі у квітні: коли очікуються найсильніші удари

Автор: Марченко Любов

Другий місяць весни готує мешканцям планети низку магнітних бур, які можуть неабияк зіпсувати життя, а для деяких навіть стати фактором серйозного ризику. Великих космічних катаклізмів астрономи не обіцяють, але й того, що очікується, для метеозалежних людей вистачить над міру.

Магнітні бурі у квітні: коли очікуються найсильніші удари - today.ua

Уже з перших чисел квітня жителів планети випробує на міцність дводенна магнітна буря, яка припаде на 2-3 квітня. Дуже сильною вона не буде, проте головні болі, нудота і проблеми з вестибулярним апаратом цілком можуть відчуватися. Тому людям, які гостро реагують на погоду, в тому числі і космічну, варто тримати ліки при собі.

Після невеликої паузи, вже 8 квітня, Землю накриє магнітна буря, яка триватиме три дні, з 8 по 10 число. Причому 10 квітня вона максимально посилиться - до 5 балів.

Магнітні бурі у квітні: коли очікуються найсильніші удари Тут вже не оминути не тільки поганого фізичного самопочуття, але й нерви у багатьох можуть бути на межі. У деяких людей можуть траплятися нервові зриви, скачки тиску і навіть панічні атаки у тих, хто страждає на вегетосудинну дистонію. А якщо до цього додати ще й страшну ломоту в кістках, то й популярного нині ковіду не потрібно.

Популярні зараз

Українцям масово підвищать зарплати: названо нові суми

Пенсії перерахують з 1 червня: кому з українців додадуть 999 грн

Стало відомо, чи вилучатимуть для ЗСУ автомобіль, якщо він один у власника

В Укренерго ухвалили рішення щодо відключень електроенергії

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Ще сильніше вдарить буря 16 числа. Почавшись у вівторок, 16 квітня, вона буде бушувати два дні поспіль, 16 і 17. Причому обидва дні у неї буде високий, п'ятибальний, показник. Крім фізичного нездужання, люди зі слабкою психікою можуть бути схильні в ці дні до раптових спалахів гніву, підвищеної втоми, сонливості або, навпаки, надмірної збудливості і безсоння.  Отже, тримайте пігулки напоготові і регулярно міряйте тиск.

Нагадаємо, березень 2021 року теж видався багатим на магнітні бурі. Причому остання березнева буря ще також випаде нам 30 числа.