Молода коханка Тарзана заявила, що Наташа Корольова її оббрехала: “Я боюся за своє життя“

Автор: Марченко Любов

Молода коханка Тарзана Анастасія Шульженко зробила публічну заяву, яку було опубліковано деякими інтернет-ресурсами. 23-річна актриса заявляє, що вона елементарно боїться за своє життя і життя своїх близьких.

Молода коханка Тарзана заявила, що Наташа Корольова її оббрехала: “Я боюся за своє життя“ - today.ua

Нагадаємо, йдеться про історію, що наробила галасу в Мережі, яка стосується Наташі Корольової та її чоловіка Сергія Глушка. Поки Наташа відпочивала під палючим сонцем півдня, її чоловік теж часу марнував і привів до себе додому двох дівчат, з якими весело скоротав самотність. Скоріш за все, дружина нічого би про це не дізналася, якби, повернувшись додому, не виявила пропажу деяких свої ювелірних прикрас і грошей. Подейкують, що загальна вартість зниклих цінностей становить близько 5 мільйонів рублів. Таким чином, їй стало відомо про зраду і крадіжку. Розсерджена дружина  (невідомо, які частини тіла Тарзана їй довелося вставляти в лещата) випитала у нього, хто тоді був, і, таким чином, було встановлено ім'я не тільки викрадачки цінностей, а й коханки Тарзана. До того ж виявилося, що дівчина ще й нібито від нього вагітна.

Зрештою, Наташа Корольова написала на неї заяву до поліції. І тепер, якщо факт розкрадання підтвердиться, 23-річна особа може загриміти в колонію на строк до 10 років. При цьому Тарзан, судячи з монологу дівчини, і не думає її захищати від нападок розлюченої дружини, а повністю став на бік Корольової.

Молода коханка Тарзана заявила, що Наташа Корольова її оббрехала: “Я боюся за своє життя“ Шульженко каже, що записала це відеозвернення через те, що побоюється за своє життя і за життя близьких їй людей. Але скоріш за все, життя тут ні при чому. Просто дівчині не хочеться сидіти. Тим більше, якщо вона дійсно нічого не крала, а таке теж не виключено, адже помста обдуреної дружини може бути нещадною.

Популярні зараз

Багато українців не підозрюють, що мають право на доплату до пенсії у розмірі однієї п'ятої її частини

Турецька формула миру: що пропонує Ердоган, і чому Зеленський проти

Українці можуть поповнити свій страховий стаж для пенсії, оформивши догляд за родичем

Понад мільйон українців платять за газ більше, ніж фактично споживають

"Я прекрасно розумію, що в наш час, щоб незаконно звинуватити людину, досить просто мати певний адмінресурс в певних інстанціях. Я не сумніваюся, що у цієї пари доволі знайомих, друзів, зв'язків, якими вони можуть скористатися і досягти своїх цілей", - каже дівчина.

При цьому вона визнає, що у неї дійсно якийсь час тривали інтимні стосунки з Сергієм Глушком. Однак, пам'ятаючи про те, що він людина публічна і одружена, вона нічого від нього не вимагала і не афішувала їхні відносини.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Зараз з боку його дружини, я не знаю, щоб налякати мене, або щоб я забула всю цю історію, щоби просто очорнити мене, в Мережі з'явилася інформація, що нібито я зробила злочинні діяння стосовно  належного їй майна, - каже Настя і додає : - Це незаконне обвинувачення в тому, чого я не робила ".

Молода коханка Тарзана заявила, що Наташа Корольова її оббрехала: “Я боюся за своє життя“Молода коханка Тарзана заявила, що Наташа Корольова її оббрехала: “Я боюся за своє життя“ Загалом, все виглядає доволі переконливо, якщо не враховувати, що Анастасія Шульженко - все-таки актриса, хоч і початкуюча. Telegram-канал НеМалахов розкопав Instagram глушковської пасії з доволі відвертими знімками дівчини. Загалом, як написали журналісти ресурсу, дівчина цілком могла би скласти Тарзана пару в жанрі стриптизу. Але поки в цій історії більше питань, аніж відповідей. Тому ніхто нікого не звинувачує, ми лише викладаємо факти.