На шість кімнат: Оля Полякова показала апартаменти, в яких мешкатиме її дочка у Лондоні

Співачка Оля Полякова показала апартаменти, в яких мешкатиме у Лондоні її старша дочка Марія. Маша матиме окрему кімнату, в якій є зручні меблі для відпочинку і великий стіл з книжковими полицями для занять. Крім того, до кадру потрапила простора чиста кухня з усім необхідним набором побутових приладів.

На шість кімнат: Оля Полякова показала апартаменти, в яких мешкатиме її дочка у Лондоні - today.ua

Кадри зі студентського гуртожитку Оля Полякова опублікувала у своїх сторіс в Instagram.

Старша донька Полякової Марія цього року закінчила середню школу та вступила до престижного музичного вишу у Лондоні – BMus. При цьому Оля Полякова з чоловіком, звісно, могли би собі дозволити винайняти для доньки квартиру у британській столиці. Однак вони вирішили, що скуштувати всіх принад студентського життя можна лише у студентському гуртожитку.

Щоправда, лондонський гуртожиток не зовсім схожий на українські аналоги. Тамтешні апартаменти для студентів дуже вигідно відрізняються від тих, в яких доводиться проводити 5-6 років життя їхнім українським одноліткам. На шість кімнат: Оля Полякова показала апартаменти, в яких мешкатиме її дочка у Лондоні Так, Оля Полякова показала окрему кімнату, в якій Маша житиме сама. Кімната невелика, проте дуже затишна та чиста. У ній є спальне місце, а також великий стіл із книжковими полицями для занять. Поруч розташована шафа для одягу. Ну і, звичайно, в кімнаті за окремими дверима – особистий санвузол. Загалом у студентів є особистий простір для навчання та відпочинку.

Про те, що це все ж таки гуртожиток, нагадує лише простора спільна кухня, яка передбачена на 6 кімнат. Втім, на цьому схожість із кухнею у гуртожитку також закінчується. На кухні панує прямо хірургічна чистота. А крім електроплити з духовкою та великого круглого обіднього столу, тут є холодильник, мікрохвильова піч, чайник, праска та окремі шафки з продуктами і посудом для мешканців кожної кімнати.

"Боже, дитина буде сама жити!" – не втрималася Оля від репліки, яка, напевно, спадає на думку кожній мамі, яка відпускає своє чадо у доросле життя.

На шість кімнат: Оля Полякова показала апартаменти, в яких мешкатиме її дочка у Лондоні Крім того, в кухні привертають увагу кілька контейнерів для роздільного збору сміття. Щоправда, чоловічий голос за кадром (можливо, чоловік Олі Полякової) зі сміхом зауважив, що кухня залишатиметься такою чистенькою та красивою рівно доти, доки її не стали обживати студенти. Втім, коли відразу все так чисто та красиво, то цю чистоту хочеться підтримувати.

Нагадаємо, спочатку Маша Полякова була сповнена рішучості відмовитися від навчання в Лондоні через кохання. Дівчина не готова була залишити свого хлопця навіть заради навчання у престижному лондонському виші.