Об'явилася ще одна коханка Тарзана: впору почати нумерацію суперниць Наташі Корольової

Ще одна коханка чоловіка Наташі Корольової публічно була легалізована. Цього разу про інтимний зв'язок із Тарзаном заявила 42-річна актриса і тренер зі сценічної мови Ксенія Чернова. Колишня подружка Сергія Глушка засудила свою "правонаступницю" Анастасію Шульженко, яка стрибає з одного шоу в інше, оповідаючи подробиці свого зв'язку з одруженим чоловіком. При цьому Чернова також прийшла на шоу, щоб розповісти про свій зв'язок із Тарзаном.

Об'явилася ще одна коханка Тарзана: впору почати нумерацію суперниць Наташі Корольової - today.ua

Нагадаємо, 28-річна Анастасія Шульженко, з якою Тарзан нібито зустрічався під час відсутності дружини у них на квартирі, в подробицях розповіла всій країні про їхній зв'язок. Анастасія стверджує, що у неї не було наміру розповідати світу про цей зв'язок, якби не її вагітність. Втім, як пізніше виявилося, то чи тест на вагітність виявився хибним, чи то дівчина щось перебільшила, але при повторному аналізі тест виявився позитивним. Проте вона вирішила не відступати від свого.

Об'явилася ще одна коханка Тарзана: впору почати нумерацію суперниць Наташі Корольової Тарзан і Шульженко

Шульженко то демонструвала безнадійну романтичну закоханість, розповідаючи про відносини з чужим чоловіком, то звинувачувала Глушко і його дружину Наташу Корольову в усіх смертних гріхах і навіть заявляла, що боїться за своє життя, то красиво плакала на камеру. Загалом, акторська професія стала в нагоді їй цілком, якщо не на сцені, то вже у житті точно.

Глушко спочатку все заперечував. Однак згодом, припертий до стіни фактами, змушений був зізнатися в адюльтері і посипати голову попелом. Правда, у всіх його каяттях червоною ниткою проходила одна думка: мовляв, лихий поплутав, і не винуватий він, вона сама до нього прийшла.

Та, як з'ясувалося, біс плутав Наташиного благовірного частенько. Ксенія Чернова розповіла, що між ними теплі почуття спалахнули за лаштунками вистави "Казанова", в якій Глушко грав головну роль (хто б сумнівався, - авт.). З тих пір вони протягом півтора року зустрічалися сім разів. Мабуть для Чернової кожна така зустріч була подією, коли вона навіть полічила їх. Жінка також продемонструвала СМС-ки із двозначними жартами, які надсилав їй Тарзан.

Об'явилася ще одна коханка Тарзана: впору почати нумерацію суперниць Наташі Корольової Ксенія Чернова

При цьому сама Чернова засуджує Анастасію Шульженко. Мовляв, та хотіла хайпанути на відносинах зі знаменитістю. А ось вона зовсім не має наміру робити собі популярність на таких відносинах. Правда, навіщо прийшла на телешоу зі своєю розповіддю, колишня коханка толком не пояснила.

Схоже, Тарзану ще не раз доведеться складати пісні для Наташі Корольової і освідчуватися їй у коханні, як він це робив після зізнань Шульженко. Судячи з його велелюбності, незабаром може з'явитися ще не одна таємна пасія.

ДЖЕРЕЛОvokrug.tv