Схвалили вітчима: Даша Кацуріна показала, як Дантес няньчиться з її дітьми, поки Дорофєєва розважається з екс-чоловіком дизайнера

Ресторатор Даша Кацуріна та шоумен Володимир Дантес більше не приховують свій роман. Кілька днів тому артист опублікував перші спільні фото зі своєю новою коханою, а вже сьогодні він з'явився на фото разом із дітьми Даші від першого шлюбу – однорічним Іваном та шестирічною Олександрою.

Схвалили вітчима: Даша Кацуріна показала, як Дантес няньчиться з її дітьми, поки Дорофєєва розважається з екс-чоловіком дизайнера - today.ua

Знімок із дітьми опублікувала Даша у своїх Instagram-Stories. Дівчина зробила селфі на фоні дзеркала, на якому зображено її, Дантеса, а також двох дітей. До того ж однорічного сина Даші на руках тримає Володимир. Вийшло дуже миле сімейне фото, яке свідчить про те, що Дантеса з дітьми Кацуріна вже познайомила, і стосунки у них склалися.

Судячи зі знімку, фото з Дантесом та дітьми стоїть у Даші Кацуріної на заставці смартфона. У підписі до Stories ресторатор зазначила, що заставку змінила її 6-річна донька.

"Просто сьогодні Саша сама змінила обкладинку мого смартфона, і я дуже зраділа", - написала Даша.

Схвалили вітчима: Даша Кацуріна показала, як Дантес няньчиться з її дітьми, поки Дорофєєва розважається з екс-чоловіком дизайнера

Своїх дітей у 34-річного артиста поки немає, можливо, якщо його стосунки з Дашею складуться, він стане добрим батьком. Але поки що музикант так офіційно й не підтвердив, що в нього роман із Кацуріною, посилаючись на те, що вони друзі, у що все менше віриться, судячи з того, що весь вільний час пара проводить разом. Як почуває себе Володимир Дантес у ролі вітчима одразу двох дітей, поки не відомо. Але, можливо, дуже скоро він сам про це розповість.

Раніше повідомлялося, що Надю Дорофєєву захейтили в Мережі за відео її нового бойфренда Михайла Кацуріна із сином від попереднього шлюбу.