Оля Полякова розповіла, що Костянтин Меладзе пропонував їй кар'єру в обмін на інтим

Автор: Марченко Любов

Оля Полякова вирішила підтримати свою колегу по цеху Ані Лорак, яка нещодавно розповіла, як продюсер Костянтин Меладзе пропонував їй влаштувати свою кар'єру. Полякова зізналася, що і з нею було подібне: продюсер їй також пропонував інтим в обмін на успішне просування в шоу-бізнесі. Своє зізнання Оля Полякова записала на відео і виклала в Instagram.

Оля Полякова розповіла, що Костянтин Меладзе пропонував їй кар'єру в обмін на інтим - today.ua

Полякова говорить, що після зізнання про домагання Меладзе проти Ані Лорак ополчилися численні хейтери. Деякі вважають його наклепом на відому людину. А більшість переконана що, навіть якщо щось і було, то про це варто мовчати. Мовляв, такі зізнання більше принижують саму жінку, ніж чоловіка, який пропонував їй інтим. Оля Полякова говорить, що беззастережно вірить у те, що Ані Лорак сказала правду.

"Тільки тому, що я сама отримувала таку пропозицію від цієї ж людини. Можливо, звичайно, це пощастило тільки нам або не пощастило з Ані - отримати подібну пропозицію. Ми про це ніколи не дізнаємося, тому що про це заведено мовчати, це прийнято замовчувати . І взагалі тема харрасмента в нашому суспільстві не вважається чимось осудливим. Це така собі норма. Ну, запропонував чоловік жінці інтим за якісь просування. Ну молодець ", - говорить Полякова.

Співачка також звертається до своїх колег по цеху і просить їх не засуджувати Ані Лорак за її зізнання, а підтримати її. Адже з подібним стикалося дуже багато жінок, однак далеко не всім вистачило мужності сказати про це привселюдно. А піднімати цю тему потрібно, переконана Полякова, бо такі випадки далеко не поодинокі ні в шоу-бізнесі, ні в інших сферах життя. Через це в суспільстві побутує думка, що жінка не здатна зробити кар'єру інакше, як через ліжко. Втім, у багатьох випадках це так і є. Через це багато розумних і талановитих дівчат опиняються "за бортом" і не можуть реалізувати себе як професіонали. Адже, незважаючи на прописану в законі рівність обох статей, в нашому суспільстві панують патріархальні норми, причому, в їхньому найгіршому прояві.

Популярні зараз

Українцям назвали тарифи на воду з 1 квітня та 1 червня: інформація від водоканалів та НКРЕКП

Мобілізація: в Україні оновили критерії для бронювання працівників на підприємствах

Рецепт вінегрету з секретним інгредієнтом, який зробить салат соковитішим

Оля Полякова повідомила, що її старша дочка знову потрапила до лікарні: “Мені набридло дуже сильно вже“

"Ти нічого нікому не винна, - звертається Полякова до Ані Лорак. - Ти просто маєш право сказати правду. А правда ця повинна звучати. Тому що, замовчуючи, ми заохочуємо таку поведінку чоловіків. Ми будемо знову і знову отримувати ці непристойні пропозиції за просування по кар'єрі, за те, щоб залишитися на роботі, за те, щоб мати можливість отримувати зарплату ".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Оля Полякова (@polyakovamusic)

Саме дорослі люди, які вже відбулися в професії, повинні розкрити цю тему і змусити суспільство ставитися до таких проявів із нетерпимістю. Бо на зміну їм підростає зовсім юне покоління дівчаток, які будуть вважати що це - єдиний шлях до успішного кар'єрного сходження, вважає Полякова.

У цьому контексті вельми примітно виглядає коментар в Telegram-каналі НеМалахов.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"У нас лише одне питання, і воно не про сором та сумління (тут ілюзій не маємо). Як при живій дружині і дівчатках з ВІА Гри далеко не юного вже Меладзе тягнуло на пригоди? Як взагалі можна стільки тра ** тись? А працювати коли ??" - резонно цікавляться журналісти НеМалахова.

Оля Полякова розповіла, що Костянтин Меладзе пропонував їй кар'єру в обмін на інтим Нагадаємо, брат Костянтина Меладзе Валерій вважає, що зізнання Ані Лорак - брехня, придумана журналістами. Мабуть той факт, що це зізнання прозвучало з вуст самої Ані Лорак, а не третьої особи, знаменитого співака анітрохи не бентежить.