Відмова від цукру: медики розповіли, що станеться з організмом, якщо не вживати його цілий місяць

Автор: Марченко Любов

Медики кажуть, що цукор схожий на наркотик: організм до нього звикає і потім відчуває справжню "ломку", коли солодке стає недоступним. Тим часом, як і будь-який наркотик, він нічого доброго не дає. А відмова від цукру може стати справжнім подарунком для вашого організму.

Відмова від цукру: медики розповіли, що станеться з організмом, якщо не вживати його цілий місяць - today.ua

Про те, що відбувається з організмом після місячної відмови від цукру, розповіли лікарі.

По-перше, відразу слід зазначити, що цукор у невеликих дозах організму потрібен, навіть незамінний. Однак не варто вимірювати ці "невеликі дози" ложками цукрового піску чи кілограмами цукерок.

Виявляється, людському організму вистачає того цукру, який міститься в продуктах, що вживаються нами в їжу: крупах, овочах і, особливо, у фруктах. Тобто, додаткового цукру наш організм не потребує. Відмова від цукру: медики розповіли, що станеться з організмом, якщо не вживати його цілий місяць А весь той цукор, який багато хто щодня вживає ложками, розчинивши його в чаї, каві або солодкій каші, приносять організму, радше, шкоду, аніж користь.

Популярні зараз

Стало відомо, кому хочуть віддати особливо цінні землі України

Українські військові більше не бачать сенсу в ударах по Кримському мосту: з'явилось роз'яснення від речника ВМС

Чоловіки можуть не носити з собою військовий квиток: у Міноборони заявили про зміни обліку

Ще одна європейська країна заявила про намір відправити українських ухилянтів додому

Що ж станеться з організмом після місячної відмови від цукру?

Набагато зменшиться ризик розвитку цукрового діабету та різних порушень обміну речовин.

Нормалізується вага. Цукор і сам є джерелом калорій. До того ж, він міститься у різних висококалорійних продуктах: булочках, тістечках, тортах, цукерках. В результаті все це відкладається у вигляді жиру зовні і, що найнебезпечніше, на внутрішніх органах. Отже, з відмовою від цукру почнуть танути ваші зайві кілограми.

Налагодиться нормальна робота кишечнику. У кишечнику відбувається розщеплення цукру. І якщо його надто багато, то це порушує роботу ферментів шлунка, кишечника та підшлункової залози. Відмова від цукру зменшить навантаження на внутрішні органи. А заміна цукру їжею, багатою на клітковину, почистить кишечник і відновить його нормальну роботу.

Тяга до солодкого або минеться, або значно знизиться. Цукор, як будь-який наркотик, викликає звикання. І, звичайно, якийсь час (можливо, кілька тижнів) вам доведеться прокачувати силу волі, щоб не зірватися і не поглинути коробку цукерок за один раз. Однак відмова від цукру вартує того результату, який буде досягнутий: вас перестане тягнути на солодке.

Смакові відчуття стануть яскравішими. Ви почнете розрізняти такі смакові нюанси страв, які рано від вас вислизали, адже все нівелювалося солодким.

Зуби стануть здоровішими, а подих свіжішим. У солодкому середовищі активно розмножуються бактерії у ротовій порожнині. Через це швидко псуються зуби, а також вам незмінно докучає поганий запах із рота. У разі відмови від солодкого запах зникне, а цілі зуби вдасться зберегти надовго.

Поліпшиться загальне самопочуття і настрій. Незвична легкість у тілі, чудові смакові відчуття, зниження тиску та порятунок від зайвої ваги – все це в сукупності покращить вам настрій і зможе вивести із найпохмурішого стану. Втім, його і не буде, адже життя без цукру радуватиме вас набагато більше, ніж життя із цим продуктом.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Отже, хоч це й парадоксально, але по-справжньому солодке життя настане лише тоді, коли ви зможете відмовитися від солодкого.

Нагадаємо, раніше медики розповіли, що зміниться в організмі, якщо їсти варений або запечений гарбуз щодня.