Потап став “чоловіком“ Олени Кравець, і тепер у них на двох - шестеро дітей

Актриса студії "Квартал 95" Олена Кравець, у якої, як відомо, з чоловіком Сергієм - міцна сім'я і троє спільних дітей, несподівано заявила про свого нового "чоловіка". Ним став знаменитий репер Потап, який теж не самотній, а одружений на співачці Насті Каменських. Як з'ясувалося, Кравець і Потап стали чоловіком і дружиною не по-справжньому, лише в мультсеріалі "Хоробрі зайці".

Потап став “чоловіком“ Олени Кравець, і тепер у них на двох - шестеро дітей - today.ua

"Бачите зайця за кермом? Знайомтеся, це мій чоловік - тато Зай! Він же @realpotap. А в салоні мої зайчата - Боп, Бу і ще четверо !!!) А я в цій вухастій сім'ї - Мама Зая!" - написала Олена у своєму Instagram, прокоментувавши своє нове фото і нове амплуа.

На знімку Кравець сидить поруч із вирізаною з картону машиною, в якій розмістилася заяча сім'я. Виявляється, Олену Кравець і Потапа запросили для озвучення ролей мами Заї і тата Зая. Хто буде озвучувати зайчат - актриса студії "Квартал 95" не повідомляє. Новий мультсеріал вже стартував на телеканалі @plusplustv.

"Зайцегеніальні історії про сім'ю, дружбу, турботу ... про те, як здорово, що світ такий різний, і як важливо нікого не міняти під себе. Дитячі історії з глибоким змістом - відмітний знак всього, що створюють в @ glowberry.com. ua ", - пише Олена Кравець.

Судячи з посту в Мережі, вона дуже задоволена цією своєю роботою і має намір викластися в ролі мами Заї на всі сто.

Нагадаємо, в кінці серпня Олена Кравець, мабуть, першою з "кварталівців", якщо не брати до уваги дружини президента Олени Зеленської, перенесла коронавірус.