Зачіска з 70-х, яка стала головним трендом 2021 року серед молоді

На піку популярності серед молоді зараз стрижка вулфкат (wolfcut), яка прийшла ще з 70-х. Вона являє собою варіант зачіски з коротким на маківці і подовженим ззаду волоссям. Тренд на вулфкат набирає популярність серед модниць у всьому світі.

Зачіска з 70-х, яка стала головним трендом 2021 року серед молоді - today.ua

Цю зачіску вперше почали робити в Південній Кореї та Японії. Назва стрижки походить від слова вовк (wolf), так як вона зовні нагадує багатошарову шерсть тварини. Такі зірки як Девід Боуї, Джейн Фонд і Джоан Джетт носили цю стрижку в 70-х роках минулого століття.

Вулфкат - це зачіска унісекс. У період гендерної рівності стрижка стала дуже популярною, але її частіше вибирають все таки дівчата-підлітки, а не хлопці, які хочуть себе виразити через зовнішній вигляд.

Зачіска з 70-х, яка стала головним трендом 2021 року серед молоді

Вульфкат - це багатошарова стрижка, одна з різновидів стрижки маллет. Кінчики волосся градуюються і волосся виглядає більш об'ємним. Зачіска не вимагає додаткового укладання і підійде на будь-яку довжину волосся нижче середнього.

Зачіска підійде як власницям густого, так і тонкого волосся. Для її укладання використовуйте легкий мус для об'єму по всій довжині волосся, або легкий віск. Нижні пасма укладайте від себе, а не всередину. При бажанні можна підстригти чубчик.

Раніше повідомлялося, які жіночі зачіски будь-яку жінку зроблять схожою на француженку.

ДЖЕРЕЛОlenta.ru