Пугачова знову стала бабусею: хто порадував Примадонну поповненням

Алла Пугачова знову стала бабусею. Цього разу Примадонну порадував поповненням в сімействі її племінник Владислав, розповідає Telegram-канал "Звездач".

Пугачова знову стала бабусею: хто порадував Примадонну поповненням - today.ua

З племінником Владиславом у зірки не найтепліші стосунки. 34-річний син її покійного брата, Влад Пугачов свого часу призвичаївся до наркотиків, і ніяк не хотів закінчувати з наркотичною залежністю.

Пугачова знову стала бабусею: хто порадував Примадонну поповненням Владислав Пугачов

Після смерті брата Примадонна зробила для племінника все, що могла: оплатила дороге лікування в Ізраїлі, виклопотала йому пенсію і купила квартиру в Москві. При цьому вона допомогла йому здати батьківську квартиру в столиці - так, щоби родич мав стабільний щомісячний дохід.

Алла Борисівна також оформила опікунство над його сином Женею, яким ні Владислав, ні його легковажна дружина не займалися. Однак після повернення з лікування Влад незабаром взявся за старе. Із дружиною він розлучився, проте зі згубними пристрастями не розпрощався. Після цього Алла Борисівна не хоче нічого чути про свого легковажного родича. Женю тепер виховує її водій і близький друг Пугачової Ігор.

Пугачова знову стала бабусею: хто порадував Примадонну поповненням Женя, син Владислава (крайній зліва)

У минулому році Влад Пугачов одружився вдруге на бухгалтерці з Казані Гузелі. А недавно стало відомо, що у молодят ще в серпні народилася дівчинка, яку назвали Євгенією - на честь старшого брата по батькові, якого виховує водій. Незважаючи на те, що новонародженій дитині вже два місяці, чоловік і дружина досі не повідомляли іменитій двоюрідній бабусі, що в неї народилася внучата племінниця.

Тепер-то, звичайно, вона про все дізнається зі ЗМІ. Хоча не відомо, чи захоче знаменита родичка побачити дитину. І чи не станеться так, що горе-племінник згодом знову підкине тітці на виховання ще одну дитину.

Нагадаємо, семирічна дочка Пугачової Ліза показала, як вона потай від мами з апетитом наминає ковбаску. При цьому вона злодійкувато озирається навколо, чи не нагрянуть батьки, які, очевидно, не дозволяють дітям їсти смачні шкідливості.

ДЖЕРЕЛОfakty