Піца на сніданок: дієтолог дав несподівану пораду прихильникам здорового харчування

Піца, яка в багатьох асоціюється зі смачним, але абсолютно нездоровим харчуванням, може стати хорошою альтернативою так званому здоровому сніданку. Діетололог розповів, чому піца на сніданок - це не так уже й погано.

Піца на сніданок: дієтолог дав несподівану пораду прихильникам здорового харчування - today.ua

Для багатьох людей, особливо тих, хто ретельно стежить за своєю вагою, піца стала чимось на зразок табу: смачно, спокусливо, але - зась. Мовляв, у ній багато жиру, який неодмінно відкладеться під шкірою у вигляді додаткових "накопичень". Однак дієтолог із Нью-Йорка Челсі Амер вважає інакше: піца може завдати тим, хто худне, менше клопоту, ніж дієтичні сухі сніданки.

Багато фахівців в області здорового харчування пропонують людям, які сповідують здоровий спосіб життя, починати свій день саме з цільнозернових продуктів без додавання цукру. Мовляв, вони дадуть організму необхідний запас енергії, і в той же час, не загрожуватимуть набором ваги. Піца на сніданок: дієтолог дав несподівану пораду прихильникам здорового харчування Це не так, вважає Челсі Амер. Шматок піци на сніданок може менше нашкодити фігурі, ніж мюслі. Адже у всіх цих пластівцях, незважаючи на відсутність у них цукру, насправді, набагато більше глюкози, ніж у шматку піци. Зате піца містить більше жиру, який буде повністю витрачений на енергію і не спритятиме набору ваги.

При цьому дієтолог зазначає, що переходити на щоденні сніданки у вигляді шматка піци не варто. Адже у будь-якому здоровому меню, мабуть, головний принцип - різноманітність.

Нагадаємо, ще одна смачна і швидка в приготуванні страва, якою можна урізноманітнити свої сніданки - французький омлет із сиром. Незважаючи на те, що він "французький", українцям такий омлет теж припаде до смаку.

ДЖЕРЕЛОvesti-ua