Поряд із чоловіком Анастасії Заворотнюк з'явилася ще одна гарна брюнетка

Поки Анастасія Заворотнюк бореться з важкою недугою, її чоловік, Петро Чернишов, проводить час у товаристві красивих жінок. Зокрема, поруч із ним була помічена симпатична брюнетка, яка чимось віддалено нагадує його дружину в ті часи, коли вона була у кращій своїй формі. Втім, спілкування з красивими жінками - невід'ємна частина роботи Петра Чернишова.

Поряд із чоловіком Анастасії Заворотнюк з'явилася ще одна гарна брюнетка - today.ua

Незважаючи на те, що сім'я онкохворої Анастасії Заворотнюк вважає за краще не розповідати про хворобу "прекрасної няні", чутки про неї, все ж просочуються. Так, останнім часом шанувальники актриси з радістю дізналися, що Анастасія Заворотнюк стала почуватися краще, і в неї з'явився шанс здолати важку недугу та повернутися до нормального життя.

Однак, для лікування жінки потрібні гроші, причому величезні. Тому чоловік Анастасії Заворотнюк проводить дні, а іноді й ночі, на роботі. Адже Петро Чернишов - фігурист, незмінний учасник і головний герой найпрестижніших російських льодових шоу. І йому потрібно не лише ідеально засвоїти і відкатати всі складні елементи кожної нової програми, а й при цьому незмінно зберігати відмінну фізичну форму.

Але ж Петру, як і самій Анастасії Заворотнюк, у році, що настав, виповниться 50 літ, і, на жаль, ідеальні фізичні кондиції йому вже даються складніше, ніж 20-річним спортсменам. Тому Петро Чернишов по кільканадцять годин проводить на льоду, ретельно репетируючи всі елементи нового шоу.

Цьогоріч до новорічних і різдвяних свят фігуристка Тетяна Навка поставила прем'єру льодового шоу "Спляча красуня". Чи потрібно говорити, що ролі головних героїв льодової вистави дісталися самій Тетяні та її давньому другу Петру Чернишову. До речі, Навка давно дружить із Анастасією Заворотнюк та її чоловіком і всіляко підтримує їхнє подружжя.

Однак у день прем'єри вистави Навка несподівано відмовилася від виступу, поступившись своїм місцем дублерці Маргариті Дробязко. Зрештою, ефектна брюнетка впоралася зі своєю роллю блискуче.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Margarita Drobiazko (real) (@drobiazko_margarita)

Її партнер Петро Чернишов теж виглядав молодшим і натхненним. Можливо, чоловіка так надихнула прем'єра, і завела публіка, яка не шкодувала оплесків. А можливо, його серце раділо поруч із симпатичною партнеркою, яка чимось нагадує красуню Анастасію Заворотнюк.

Нагадаємо, дочка Анастасії Заворотнюк, Анна, нещодавно опублікувала в Instagram знімки у весільній сукні. Шанувальники Анастасії зраділи і за дівчину, і за її зоряну матір. Раз Анна зібралася заміж, то мабуть, матері дійсно стало краще.

ДЖЕРЕЛОdni.ru
В Україні хочуть ввести новий транспортний податок, який призведе до підвищення цін на бензин і автогаз
Міністерство інфраструктури України звернулося з новою ініціативою до Кабміну. Пропонується обкласти власників авто транспортним податком (дорожнім зб...
Корисно для тисяч людей: Vodafone запустив нову унікальну послугу
Український стільниковий оператор Vodafone довів, що піклується про здоров'я своїх абонентів. Компанія запустила послугу, яка дозволить отримати консу...
До Великодня «Укрзалізниця» запустить 11 додаткових поїздів: названі головні напрямки
Компанія «Укрзалізниця» оголосила про запуск додаткових поїздів на Закарпаття. Виконуючий обов'язки голови правління УЗ Іван Юрик назвав напрямки, які...
Вчені розповіли, як схуднути під час сну
Виявляється, можна схуднути уві сні. Вчені розповіли, як же це можливо без руху і свідомості скидати зайву вагу. Позбавлення від зайвих кілограмів ...
Для створення імунітету потрібна третя доза вакцини від коронавірусу, - вчені
Вчені заговорили про те, що для створення стійкого імунітету людям потрібно ввести три дози вакцини від коронавируса. Двох доз буде недостатньо. Вакци...