Сергій Бабкін летить в Україну: проблема з очима виявилася набагато складніше

Дружина музиканта Сергія Бабкіна, який зараз перебуває в офтальмологічній клініці у Відні, розповіла, що сталося після обстеження її чоловіка, зробленого австрійським лікарями.

Сергій Бабкін летить в Україну: проблема з очима виявилася набагато складніше - today.ua

"Сергій сходив на обстеження, прийшов і сказав:" Операції не буде, взагалі нічого не буде ", - розповіла Сніжана Бабкіна в сторіз свого Instagram.

Як з'ясувалося, після обстеження австрійський лікар попросив якусь медсестру Олену перевести Сергію вердикт медиків.

"У вас дуже складне відшарування сітківки плюс до усього. Цю сітківку спочатку потрібно пришити, прибравши звідти рідину. Для цього потрібна дуже серйозна операція. Я можу її зробити сказав лікар. Але ви після цього повинні бути тут у Відні, під моїм наглядом", - переклала йому Олена.

Сергій відповів, що це неможливо, вони не можуть собі дозволити жити місяць у віденському готелі. З такою сумною звісткою він і прийшов до дружини. Однак Сніжана виявила бійцівський характер. Вона знову відправила чоловіка в клініку, аби з'ясувати всі обставини.

"Я говорю: йди в клініку знову до лікаря. Підключайся по інтернету з харківським нашим лікарем Борисом Медведєвим. Нехай вони між собою домовляються, але завтра має відбутися операція. Ми не могли пройти стільки перепон, ледве нас сюди пропустили, і ми не можемо поїхати просто так ", - наполягла дружина.

Сергій Бабкін летить в Україну: проблема з очима виявилася набагато складніше Як з'ясувалося в клініці, медсестра Олена просто неточно перевела те, що сказав доктор. Виявилось, що операція можлива на одному оці, після чого Сергій може полетіти додому, в Україну.

"Спочатку роблять одне око. Потім ви летите. Через 2-3 тижні знову прилітаєте. Ми дивимося, як поводиться організм і робимо другу операцію. Після чого дивимося, чи зійшла рідина. І є така можливість, що сітківка без оперативного втручання може влягтися, тобто прирости", - уточнив доктор алгоритм лікування.

Подружжя, звичайно, розраховували на інший сценарій. Вони мріяли, що Сергію зроблять операцію на обох очах, і вони полетять додому на реабілітацію. А потім, після карантину, щасливі і здорові, повернуться у Відень не пацієнтами, а туристами, щоби, нарешті, побродити цим дивовижному місту, ні про що не переживаючи. Однак доля розпорядилася інакше. І все ж, вони раді, що є надія. Це - найголовніше, каже Сніжана Бабкіна.

"Завтра йому все-таки зроблять це складне око. І, думаю, все буде добре. Побажайте йому удачі", - звернулася до шанувальників Сергія його дружина.

Нагадаємо, якийсь час назад Сергій Бабкін оголосив про свої проблеми із зором. У нього виявили рідкісне захворювання очей, що вимагає унікальної операції.