Світлана Лобода вперше відверто розповідала про батька своєї молодшої доньки

Автор: Марченко Любов

Світлана Лобода, яка майже нічого не розповідає про особисте життя, розповіла, чому вона вважає за краще зберігати його за сімома печатками. Втім, зірка трохи дозволила собі відвертості і все-таки відкрила завісу свого приватного життя.

Світлана Лобода вперше відверто розповідала про батька своєї молодшої доньки - today.ua

Лободу витягла на відвертість телеведуча Маша Єфросиніна в авторській програмі "Экзамен".

За словами співачки, вона поки не готова розповідати про подробиці свого приватного життя широкому колу. Їй не подобається, коли зірки виставляють свою білизну напоказ, як, наприклад, Кім Кардаш'ян. Хоча при цьому Світлана вважає себе доволі відкритою людиною: все, що її шанувальникам потрібно про неї знати, вона показує на своїх концертах та у соцмережах.

"Все, що стосується мого особистого життя, буде закрито доти, доки я не вирішу. Поки я не відчую, що готова про це говорити. Тому що й так все моє життя напоказ. Я постійно у соцмережах... Через те, що з'явилися соцмережі, у нас з'явився доступ до відомих людей, і здається, що вони близько. Раніше було 5-6 артистів на небосхилі. А зараз ми бачимо, як артисти їдять, пукають, і стерлася грань недосяжності. Мені здається, що це неправильно", - каже Лобода.

Популярні зараз

Багато українців не підозрюють, що мають право на доплату до пенсії у розмірі однієї п'ятої її частини

Турецька формула миру: що пропонує Ердоган, і чому Зеленський проти

Українці можуть поповнити свій страховий стаж для пенсії, оформивши догляд за родичем

Понад мільйон українців платять за газ більше, ніж фактично споживають

Світлана Лобода вперше відверто розповідала про батька своєї молодшої доньки Її вже давно не турбує, що про неї додумують, і які плітки розповідають. Хоча на початку її творчої кар'єри, все було інакше, зізнається співачка.

"Колись, коли я починала свою кар'єру, мене непокоїла кожна стаття. Все, що про мене пишуть. Зараз мені абсолютно байдуже. У мене чудово йде кар'єра. Дуже багато роботи. Дуже багато пісень, які я хочу робити", - зізналася зірка.

Нині вона живе на три країни. Незважаючи на те, що співачка давно не гастролювала в Україні, у неї, як і раніше, тут є будинок. Так само, як і є будинок у Росії, в Європі, і навіть у Дубаї. Нині вона з сім'єю живе в Європі. Каже, що переїхала туди на настійну вимогу свого чоловіка, з яким у неї вже доволі тривалі стосунки, і якого вона дуже любить. Світлана навмисне не називає країну, щоби випадково не "прив'язати" свого чоловіка до якоїсь країни і не дати виток новим пліткам.

Трапляється, що вони сперечаються між собою, і кожне наполягає на своєму. Але частіше поступатися доводиться їй.

"Ми працюємо над відносинами. Ми їх трансформуємо, разом працюємо. У нас обох дуже непрості характери. Ми дуже сильні владні люди. І дуже з великим стрижнем обоє. І коли ми сперечаємося про щось, то ми сперечаємося до кінця кожен. А потім мені доводиться давати задній хід.Тут чоловік дорослий, справжній, якого ще не було в моєму житті. В силу того, що я дуже його люблю, я поступаюсь, - зізнається Лобода і відразу робить ремарку, звертаючись до ведучої: - Я ніколи такого не казала, яка ти молодець!"

У розмові з Євросиніною Лобода, звісно, розслабилася і стала відвертою не на жарт, проте ведучій не вдалося "додавити" її раптовим запитанням:

"Цей чоловік – це тато Тільди?"

"Не можу відповісти на це питання", - одразу "відбила м'яч" Світлана.

"Через контракт?" - спробувала зайти з іншого боку Маша Єфросиніна.

"Ні, це моє особисте рішення", - відпарирувала зірка.

При цьому вона практично відповіла на запитання про вишукану каблучку, що красується на її пальці. Єфросиніна запитала, чи не заручна ця каблучка.

"Це подарунок", – лаконічно відповіла Лобода.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Світлана Лобода вперше відверто розповідала про батька своєї молодшої доньки Більшого Марії, на жаль, добитися не вдалося, хоч вона навіть ставала на одне коліно, ілюструючи, як міг бути піднесений цей подарунок. Однак тут Лобода була непохитна. Вона лише сказала, що на коліна ніхто не ставав. Просто він відкрив коробочку, і вона прийняла подарунок. Однак про ймовірні заручини зірка не промовила жодного слова.

При цьому шанувальники, які стежать за життям своєї зірки, вже давно підозрюють Світлану Лободу у відносинах із 58-річним Тіллем Ліндеманном – легендарним фронтменом гурту Rammstein. Недарма ж 39-річна Лобода обмовилася про "дорослого" чоловіка.