Сина та онука Софії Ротару затримали при спробі таємно перетнути кордон України з Молдовою

Популярна українська та радянська співачка Софія Ротару опинилася в епіцентрі "гарячих" новин. Її сина Руслана Євдокименка та онука Анатолія затримали під час спроби перетину кордону України з Молдовою.

Сина та онука Софії Ротару затримали при спробі таємно перетнути кордон України з Молдовою - today.ua

Про це пише видання "Країна", посилаючись на своє джерело в СБУ.

Чоловіків було затримано під час спроби перетину українсько-молдовського кордону поблизу міста Могилів-Подільський. Вони були серед групи з дев'яти осіб, які намагалися на човні переправитись на територію Молдови.

У човні було 8 українців і дев'ятий провідник – громадянин Молдови. Двоє із затриманих чоловіків – близькі родичі Софії Ротару: її 52-річний син Руслан Євдокименко і 27-річний онук Анатолій Євдокименко.

Обидва чоловіки, як і решта затриманих, належать до призовного віку та можуть підлягати загальної мобілізації. Очевидно це спонукало їх на виїзд із країни. Яких заходів вживуть до втікачів, невідомо.

Останнім часом неприємності переслідують зірку та її сімейство. Відомо, що сама Софія Ротару нещодавно перенесла ковид і ще ніяк не може оговтатися після хвороби.

Нагадаємо, наприкінці минулого року Руслан Євдокименко відсвяткував зі своєю дружиною Світланою 28-річчя спільного життя.

ДЖЕРЕЛОpravda.com.ua